💚 Letní výprodej – až 70 % OFF.🔥
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Navigace:

1on1 by JAKO: Maya

Píše Klára, 2. 11. 2020

Představujeme ti nový projekt našeho vrchního fotografa JAKA, který se jmenuje 1on1. V týhle krásný a originální moodovce tě JAKO prostřednictvím svých fotek každý měsíc seznámí s jednou zajímavou tváří v outfitu z Queensu. 

Jak vlastně tahle myšlenka vznikla? JAKO říká, že mu vedle focení klasických kampaní pro Queens chyběl nějaký “foto-oddych”, kde by se mohl soustředit víc na celkovou atmosféru spíš než na produkty a jejich prezentaci. A líbila se mu i volnost při výběru oblečení - každý účastník projektu 1on1 si poskládá outfit čistě podle sebe a bez pravidel. Hlavní je, aby se v něm cítil dobře. 

První vlaštovkou je Maya, která JAKA zaujala na první pohled. Projekt měl v hlavě už delší dobu, jen potřeboval nějaký impuls. A ten mu dala právě Maya. Na sobě má lacláče Carhartt, což je must-have kousek už několikátou sezonu. Kromě denimové nám teď dorazila i jejich manšestrová varianta, tak se mrkni. Look doladila basic bílým crop topem a trendy kloboučkem Kangol a obula nesmrtelnou klasiku se třemi proužky.

Tak co na to říkáš?

📸 JAKO
👯 Maya

1on1 by JAKO: Maya
1on1 by JAKO: Maya
1on1 by JAKO: Maya
1on1 by JAKO: Maya
1on1 by JAKO: Maya
1on1 by JAKO: Maya

Přečti si ještě něco!

Ups! Váš prohlížeč už něco pamatuje a doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(