BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

3 nejlepší Air Maxy v Queens týmu

Píše Radim, 26.03.19

Air Maxy jsou nejvíc signifikantní a přelomovou teniskovou řadou v historii sneakers. Tinker Hatfield vytvořil tenisky, které svým designem navždy změnily hru a nastavily celému světu laťku, jak mají být sneakers pohodlné. Jejich historie je bohatá na modely podle let, ve kterých vycházely, barevné kombinace a kolaborace. 

Letos se prozatím uzavírá kruh jménem Air Max Day, v rámci kterého značka Nike posledních 5 let vždy 26. 3. oslavovala vznik siluety Nike Air Max. A kromě shrnutí historie posledních Air Max Days jsme vybrali troje nejlepší Air Maxy ze sbírek našich kolegů z Queens týmu.

atothey

Tenisky sbírám už téměř 15 let a silueta Nike Air Max 1 se v mé sbírce objevuje hned několikrát. První teniska od Nike s viditelnou bublinou, jednoduchý, nadčasový tvar a neuvěřitelná pohodlnost. Mezi mé top patří kolaborace Nike Air Max 1 x Ben Drury "Hold Tight" z roku 2006, Nike Air Max 1 z kolaborace s Atmos z roku 2017, nebo Nike Air Max 1 k prvnímu Air Max Day v roce 2014.

3 nejlepší Air Maxy v Queens týmu
3 nejlepší Air Maxy v Queens týmu

born.91

Bonjour! Můj poslední přírůstek do Air Max kolekce jsou Nike Air Max 1 "Centre Pompidou". Takže jedna polovina releasu By Day/By Night. Historické okénko: právě pařížská budova Centre Pompidou inspirovala Tinkera Hatfielda při návrhu úplně prvních Airmaxů. A proč jsem po nich sáhl zrovna dnes: Jedničky jsou moje oblíbená silueta. Nemusel jsem darovat krev jednorožce, e-mail a čekat, jestli raffle vyjde, prostě byly v prodeji. A protože díky kůži vypadají dostatečně prémiově, abych v nich mohl slavit den, jako je dnes. Have a Nike day!

3 nejlepší Air Maxy v Queens týmu
3 nejlepší Air Maxy v Queens týmu

radimstezka

Air Maxy mají v mojí sbírce tenisek pevné místo since day one. Před deseti lety jsem rotoval hlavně Nike Air Max 1 Sport Red a Nike Air Max 90 Infrared, kterých jsem měl asi 5 verzí. Moje nejoblíbenější Air Maxy za celou poslední dekádu jsou však tyhle Nike Air Max 1/97 ze spolupráce oregonské značky a Sean Wotherspoona. Skvělá myšlenka a příběh, úžasné provedení, colorway, všechno na nich hraje.

3 nejlepší Air Maxy v Queens týmu
3 nejlepší Air Maxy v Queens týmu

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(