☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

5 blbostí, které musíš vzít na cestu s sebou

Píše Dan, 13.05.18

Ty nejvíc hardcore cestovatelský příručky říkají, že když si sbalíš jeden batoh dobře, můžeš s ním obletět svět a vlastně ti nic chybět nebude. Obzvlášť dnes, kdy se ti spousta chytrých věcí vměstná do mobilu. Jenže minimálně naše Queens realita je dost jiná. Jedna nabíječka na telefon, další na počítač. K tomu jedny brýle co ladí s Ultra Boostama a tričko co jde k Air Max 270. A tak, když už stejně táhneme minimálně eLkový duffle bag od The North Face, mám tady seznam pěti zbytečností, díky kterým seš ale za frajera i frajerku v jakékoliv situaci.

Kempovací sada

Dobře, tohle možná vypadá jako slušný bizár. Ale co když budeš v Londýně a zrovna dropne něco, bez čeho prostě domů nejedeš? Přeci tam nebudeš stát jak kluk z Prostějova. Přines si s sebou adidas židličku, hrníček a vyčkej v klidu na release day. Nic tě nerozhází a budeš vypadat jako místní. Takže hned teď koukni na adidas kempovací sadu nejen na rybolov.

5 blbostí, které musíš vzít na cestu s sebou

Pouzdro na všechno

Dokud nebudeme mít Eura, tak to při cestování budeme řešit – výměna peněz za jiný. A je dobrý mít ty peníze někde pohromadě, protože po kapsách je z toho pak trochu chaos a i když si pak myslíš, že ti pořád ještě zbývá na poslední pivo/burger/cestu zpátky, tak to nemusí být pravda. Level dva je pak mít na všechno kartu. A nejchytřejší pouzdro ve hře je to od Secrid. Konečně všechny karty pod kontrolou.

5 blbostí, které musíš vzít na cestu s sebou

Pantoflex

Pantofle. Vlastně je s sebou nepotřebuješ, ale je tu takových ale, že si je s sebou stejně vezmeš. Hodí se do sprchy, kde to vypadá víc jako v botanický zahradě, než jako v koupelně. Nebo když je vedro, že i tvoje nový Ultra Boosty vypadají jako boty na zimu. A jestli jedeš někam, kde je zrovna fashion week, vytáhneš je, projdeš okolo a streetstyle fotka tě nemine.

5 blbostí, které musíš vzít na cestu s sebou

Průvodce

Vezmi ho, nehraj si na frajera. Mobil se ti hodí jen když víc co hledáš, ale ty si to snad všechno pamatuješ? Navíc jsou tam dobrý tipy na bistra, muzea i obchody. Prostě na všechno to, co vypadá stejně dobře na Instagramu jako ve skutečnosti. Takže průvodce vlastně není až taková blbost, i když teda místo a váhu v batohu zabere. My máme teď nový od Gelstatenu. Na druhou stranu pak nemusíš draze volat kámošovi, kde je ten Voo Store, že ho na té straße nemůžeš najít. A upřímně, takových kámošů mám víc, než těch, co mi zavolají na narozeniny.

Čistič tenisek

Tohle je blbost i praktický tip. Zabere to místo a možná budeš mít nakonec tak nabitej program, že tenisky ani čistit nestihneš. Ale pro ten pocit, že nebudeš dělat ve světě ostudu, ho s sebou vezmi. Sneakers ER v 250 ml velikosti ti bude stačit i na cestu kolem světa a zpátky.

5 blbostí, které musíš vzít na cestu s sebou

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(