☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

5 tenisek, které potřebuješ, když jdeš házet na koš

Píše Dominik, 02.11.18

Rozhodně se v Queensu netváříme jako basketbalová speciálka. Ale i tak se sem tam přijde někdo na prodejnu zeptat, co obout, když si chce jít hodit na koš. A to je dobře, protože my tady pár pokladů máme. Hraji basket už pár let, takže mě vždycky potěší, když přijdu do práce a vidím, že kluci z officu objednali i nějaké ty performance tenisky. Tohle je můj seznam, po čem sáhnout teď a tady, i když to na našem Instagramu nevidíš tak často.

adidas Harden vol. 2

Jako první vybírám jeden z nejlepších basketbalových modelů od adidasu. Tyto tenisky patří mezi nejflexibilnější obuv na trhu. Mají technologií Boost, svrchní materiál ForgeFiber se postará o skvělou fixaci nohy a jako třešničku na dortu adidas přidal nastavení šněrování tkaniček. To chceš.

5 tenisek, které potřebuješ, když jdeš házet na koš

Under Armour Curry 3

Po třetí a stále lépe, to je vlajková teniska značky Under Armour. Curry 3 disponují svrchním materiálem Threadborne, skvělou podporou kotníku a díky své podrážce umožnují dobré přilnutí k palubovce. To nejdůležitější nakonec, nosí je Stephen Curry.

5 tenisek, které potřebuješ, když jdeš házet na koš

adidas Crazy Light Boost 2018

Další rakety z dílny adidas s parádním poměrem cena výkon. Historie tenisek CLB je o něco delší než novějších Hardenů, takže je dost možný, že ti jsou i o něco povědomější. Fanoušků má totiž tahle teniska fakt hodně. A dám ruku do ohně za to, že za to minimálně z poloviny může technologie Boost. Ať koukneš na NBA, nebo půjdeš kolem venkovního hřiště kdekoliv na světě, je dost možný, že je uvidíš.

5 tenisek, které potřebuješ, když jdeš házet na koš

Under Armour Curry 4 low

Naprostý must-have pro fanouška Golden States Warriors. Jde o nejnovější model Under Armour i nejnovější model, který u nás najdeš. Jde o přímou konkurenci modelu Nike Hyperdunk 2018. Možná tě zamrzí trochu vyšší cena, ale to už se dá u nejnovějších modelů tak trochu čekat.

5 tenisek, které potřebuješ, když jdeš házet na koš

Under Armour UA SC 3Zero II

Na to, že je Under Armour na trhu s basketbalovými teniskami pořád ještě nováček, tak se podle mě učí dost rychle. Už to není jen hype okolo Stephna Curryho, ale i zpracování jednotlivých modelů. Prémiové materiály a přijatelná cena.

5 tenisek, které potřebuješ, když jdeš házet na koš

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(