BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

6 nejlepších tenisek na cestování

Píše Radim, 19.06.18

Protože žebříčků pěti, deseti, stopadesáti nejlepších tenisek na léto je na internetech nespočet, vybral jsem do následujícího postu ideální sneakers určené vyloženě na cestování. Na různé druhy cestování. Na krátké i dlouhé trasy, prostě podle plánu, který mě v následujících pár týdnech čeká.

Nike Air Zoom Spiridon
na celý den plný meetingů po Praze
Když mám za den 5 různých schůzek na pěti různých místech v Praze, volím velmi pravidelně Spiridony. Ačkoliv to na první pohled tak nemusí vypadat, jsou ultra pohodlné a právě proto je beru v ty dny, kdy se mezi schůzkami přesouvám výhradně pěšky / MHD / na Rekole.

6 nejlepších tenisek na cestování

adidas Ultra Boost x Parley
na cestu z Prahy na Oravu
Minimálně jednou měsíčně mě to táhne na Oravu. Tam, kde na stole vždy leží korbáče a borovička, se z Prahy necestuje zrovna jednoduše a tak na dlouhé cesty vlakem vždy vyrážím v setupu Ultra Boosty + šusťáky + The North Face Base Camp Duffel.

6 nejlepších tenisek na cestování

Nike Air Skylon II
do Berlína na veletrhy Seek & Bright
Začátek července je vždy ve znamení módních veletrhů Seek a Bright v Berlíně. Na nadcházející ročník se chystám vyrazit v devadesátkových Nike Air Skyloon II, které podle mě perfektně vystihují vibe Kreuzbergu, kde se budeme 3 dny pohybovat.

6 nejlepších tenisek na cestování

Nike Air Vapormax Flyknit
na otočku do Brna
Vždycky když jedu někam na otočku vlakem, beru si Vapormaxy. Spousta lidí si pořád stěžuje, jak jsou nepohodlné, ale já v nich prošlapal už tisíc kilometrů a nejsou podle mě lepší no-socks tenisky ve hře.

6 nejlepších tenisek na cestování

Vans Slip – On
do Londýna na veletrhy
Londýn je specifický v tom, že VŠUDE potkáte lidi v těch nejlepších a nejvyhajpovanějšíh releasech současnosti. A proto paradoxně půjde cestou úplné klasiky v podobě Vans Slip – On. A verzí s Anaheim Packu rozhodně ostudu neudělám.

6 nejlepších tenisek na cestování

Nike Benassi Ultra
na dovolenou kamkoliv
A nebyl by tento žebříček kompletní, kdyby v něm nebyly pantofle. Protože pořádný pantoflex na dovolenou / pláž / kamkoliv prostě patří.

6 nejlepších tenisek na cestování

📸 Roman Nguyen
🛅 Daily Paper a The North Face


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(