☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

A$AP Mob | Always Strive And Prosper

Píše Johny Killroy, 30.11.15

Hoes, I got hella hoes
I got hoes, I got hella hoes
I got hoes, and I'm selling dope
And I just bought that chopper and that pistol with the scope

Harlem, New York City, 2007. Ulice této čtvrti vzpomínají na slávu, kterou jim zařídily hity jako Oh Boy, nebo Dipset Anthem od místních králů The Diplomats. Největší afro-americká čtvrť v New Yorku ale brzy měla poznat své nové krále. Ti se začali tvořit pod kolektivním názvem A$AP Mob a velice brzy se proslavili díky nevšednímu stylu rapu, ale i oblékání. Kde by bez A$AP Mob byly značky jako Black Scale nebo SSUR? (oh boy, Killa Cam voice). Aktuálně má A$AP Mob 7 členů, kteří se věnují hudbě, módě a dalším kreativním činnostem. Nejvíce samozřejmě vyniká Rocky, který má na svém kontě úspěšné desky „Long. Live. ASAP“ (2013) a „At. Long. Last. ASAP“ (2015).

Letos poprvé jeden z členů crew zavítá i do našich krajin 3. a 4. prosince vystoupí v Praze a Bratislavě A$AP Nast, který je mimochodem vzdálený bratranec Rockyho a proslavil se hlavně songy „Hella Hoes“ a „Trillmatic“. Supportovat ho budou HAHA CREW, Gleb a Radikal ty se můžeš těšit na jeden z mejdanů roku, který hrdě podporujeme!

ASAP Nast
3. prosince 2015
Roxy, Praha

ASAP Nast
4. prosince 2015
MMC, Bratislava


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(