☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

A NEW MEMBER OF STREETWISE FAMILY. LEVI´S®

Píše R, 26.11.12

Představovat dost možná nejzásadnější denimovou značku na světě Levi's®, by bylo nošením dříví do lesa a tak si tuto novinku na našem webu představíme jen ve zkratce.

Značku Levi Strauss & Co. založil Levi Strauss ve svým švagrem v roce 1853 v San Franciscu ve Spojených Státech, jeans ovšem začala značka šít až o 20 let později, kdy první model Levi´s jeans dostal název 501®. Tento model se stal jednou z největších klasik na trhu s jeans a zůstává populární dodnes.

Když jsme přemýšleli o nové značce denimu v našem shopu, chtěli jsme, aby značka měla tradici, byla známá v České republice a především, aby její produkty byly absolutně kvalitní. Jako ideální se nám tak jevil právě Levi Strauss & Co.

Na úvod jsme pro vás vybrali průřez modelu 501®, 508, 510, 511 a 519. Hned na úvod příštího roku chystáme nabídku rozšířit, těšit se také můžete na speciální kolekci The Commuter. Nabídku jeans Levi´s® naleznete zde.

Rádi bychom ještě dodali, že naším dodavatelem je oficiální české zastoupení značky Levi´s® (Levi Strauss Praha, spol. s r.o. ).

A NEW MEMBER OF STREETWISE FAMILY. LEVI´S®

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(