BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

adidas bojuje proti resellerům alert!

Píše Radim, 05.02.17

Ještě než jsem se pustil do psaní tohoto klasického nedělního postu, uvědomil jsem si, že jsem vám dlouho nedal žádný hudební tip na úvod. A protože nový díl Queens Music Tips vyjde AŽ zítra, musím sdílet aktuální singl bratislavského producenta Petijeeho About Love, kde mu hostuje můj velký oblíbenec Miles Bonny. Protože lásky není v mym světě nikdy dost.

O pozici The North Face na streetwearovém trhu už doufám nemusíme diskutovat. Essentials, skvělé materiály, funkčnost, jsou vlastnosti, které oceníte hlavně při každodenním nošení věcí od této značky.

A že to vypadá prostě dobře se můžete přesvědčit i v následujícím lookbooku, ve kterém hraje hlavní roli Vsevolod “Sever” Cherepanov – ruský model, který na molu předváděl třeba pro Gosha Rubchinskiy nebo COMME des GARÇONS. A klidně se s vámi vsadím, že kdyby místo loga TNF byli na následujících fotkách loga Supreme, Palace, nebo Gosha, nepoznali byste vůbec rozdíl.

adidas bojuje proti resellerům alert!
adidas bojuje proti resellerům alert!
adidas bojuje proti resellerům alert!
adidas bojuje proti resellerům alert!
adidas bojuje proti resellerům alert!

Qias Omar, sneaker youtuber z Kalifornie, se konečně vrací ke svému kanálu QrewKicks a hlavně představil další díl oblíbené série Sneakerheads Be Like, o které jsme zde psal už víckrát.

Nicméně nový díl je asi nejslabším releasem z této série, ale velký fanoušek všech Kanyeho sneakers a wrestlingu slibuje během února pokračování.


Mno a zajímavou aktivitu vyvinula značka adidas ve Spojených státech. Rozhodla se totiž bojovat proti resellerům, kteří vykoupí všechny důležité releasy tenisek a poté je flipují za x-násobný retail price.

Před releasem adidas ACE 16+ “Blue Blast” v newyorském flagshipu totiž vydali prohlášení, ve kterém se ve zkratce píše, že vedoucí prodejny může rozhodnout, komu tyto tenisky prodají. Fotku těchto pravidel, vylepených na dveřích prodejny, postnul na instagram Andre aka Sole Street, jeden z nejznámějších newyorských resellerů, kterého můžete znát i z dokumentu o Supreme.

A jak tento release dopadnul? Dostupných bylo pouze 25 párů, instore only, a Andre si domů odnesl hned čtyři z nich. Takže asi tak.

adidas bojuje proti resellerům alert!

Tímto bych to dnes ukončil, protože můj svět se dnes v noci na dálku přesune do NRG Stadium v Houstonu, který hostí 51. Super Bowl, ve kterém Bradyho Patriots vyzvou Atlantu Falcons. Tak zase za týden, go Falcons!


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(