☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

adidas ULTRABOOST 19: REBOOSTED

Píše Radim, 21.02.19

Pro nadpis by to bylo příliš dlouhé, a tak ti hned na úvod prozradím, čeho se následující článek bude týkat:

Proč jsou adidas UltraBoost 19 nejdůležitějšími sneakers roku z pohledu brandu.

Franšízu jméném adidas Ultra Boost není potřeba příliš představovat. Největší gamechanger značky adidas za poslední dekádu prošel za uplynulé čtyři roky výrazným progresem. A co je podle mě nejdůležitější - naplnil původní slogan značky adidas "The Greatest Running Shoe Ever". Tohle je sakra silné prohlášení, ale já s ním z velké části souhlasím. Po dlouhých letech v běžeckých teniskách Nike jsem totiž loni "změnil dodavatele" a přešel ke konkurenci.

Ten přechod byl vlastně velmi jednoduchý, protože už předtím pro mě byly UltraBoosty těmi nejpohodlnějšími teniskami ve hře. Záměrně jsem je nosil ve dnech plných schůzek a staly se pro mě každodenním partnerem in crime. A důkazem onoho statementu bylo také to, že když jsem nastoupil na start svého prvního půlmaratonu v životě, všichni okolo mě běželi ve stejných teniskách.

Nicméně z pohledu snekerheadů potřebovala tahle silueta změnu. Každoročně se vylepšoval svršek, detaily, přicházely nové a nové barevné kombinace, aby stejně 3x ročně vyšly Triple Whites a Triple Blacks. Pro sneakerheads tak začaly být UltraBoosty přežité. A já jsem hrozně rád, že ta změna přišla.

adidas ULTRABOOST 19: REBOOSTED

Seznamte se prosím s adidas UltraBoost 19. Ne, opravdu to nejsou žádné Ultra Boost pět tečka nula. Je to úplně nová verze těchhle skvělých tenisek, které prošly velmi výraznou rekonstrukcí.

Designéři značky adidas se v první řadě snažili vylepšit jejich běžecké vlastnosti. Hlavním tématem tak byla váha - nové UltraBoosty mají totiž přepracovanou cage, ubralo se na plastu a progresem prošel také celý svršek, který je nyní výrazně prodyšnější.

adidas ULTRABOOST 19: REBOOSTED

V letošním roce se tak můžeš těšit na dvě verze tenisek adidas Ultra Boost - tu, kterou znáš z předchozích sezón, která bude mít nepsaný podtitul OG a bude velmi podobná poslední verzi 4.0., a Ultra Boost 19 - novou podobu nejlepších tenisek na běhání všech dob.

První online drop adidas Ultra Boost 19 přichází 21. února 2019. Doporučuju!

adidas ULTRABOOST 19: REBOOSTED

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(