💚 Letní výprodej – až 70 % OFF.🔥
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Navigace:

Africká hrdost jménem Daily Paper

Píše Radim, 5. 10. 2015

Pokud nějaký brand zařadí magazín Highsnobiety mezi 15 nejlepších značek milánského veletrhu WHITE, už to něco znamená. Do tohoto výběru se dostal i holandský label Daily Paper, který je nejčerstvějším přírůstkem v naší nabídce.

Daily Paper pochází z Amsterdamu, kořeny jeho zakladatelů jsou však v afrických zemí. Tomu odpovídají i designy a printy, které na jejich tričkách či mikinách najdete. Vzdávají hold „černému kontinentu“ a svojí tradici a hrdosti. Aktuální kolekce Daily Paper je inspirovaná vojenskými motivy z Burkiny Faso z období, kdy zemi vládnul „africký Che Guevara“ Thomas Sankara, které mu tak designéři Daily Paper vzdávají poctu. Thomas Sankara se totiž mmj. zasadil o to, aby se tehdejší Horní Volta přejmenovala právě na Burkina Faso, což znamená „země spravedlivých li­dí“.

První podzimní drop Daily Paper je již online na Queens.cz a najdete v něm selekci triček, mikin a bund.

Africká hrdost jménem Daily Paper Africká hrdost jménem Daily Paper Africká hrdost jménem Daily Paper Africká hrdost jménem Daily Paper Africká hrdost jménem Daily Paper Africká hrdost jménem Daily Paper

Přečti si ještě něco!

Ups! Váš prohlížeč už něco pamatuje a doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(