☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Air Jordan 7 Retro "Barcelona Nights" / Release info

Píše Radim, 04.03.15

Značka Jordan pokračuje ve své letošní jízdě s remasterovanými modely tenisek Jordan. Zlepšení kvality je vidět již na první pohled, důkazem jsou například releases tenisek Air Jordan 4 Retro Legend Blue a Air Jordan 4 Retro Oreo.

Další podobný release nás čeká už tuto sobotu. Na řadě jsou nyní Air Jordan 7 Retro „Barcelona Nights“. Původně se počítalo spíš s verzí „Marvin the Martian“, která odkazuje na animovanou postavičku z Looney Tunes, namísto ní je tato barevná kombinace spojená s Olympijskými hrami v Barceloně v roce 1992, kde legendární Dream Team v čele s Michaelem Jordanem získal zlatou medaili.

Air Jordan 7 Retro „Barcelona Nights“ vycházejí tuto sobotu, 7. března 2015. Release proběhne online s tím, že přímý odkaz bude tradičně zveřejněn na našem Instagramu.

Air Jordan 7 Retro „Barcelona Nights“
sobota 7. března 2015
Pouze jeden pár na jednoho zákazníka.
US 7.5 – US 14
4990 Kč | 182 €

Air Jordan 7 Retro "Barcelona Nights" / Release info Air Jordan 7 Retro "Barcelona Nights" / Release info Air Jordan 7 Retro "Barcelona Nights" / Release info Air Jordan 7 Retro "Barcelona Nights" / Release info Air Jordan 7 Retro "Barcelona Nights" / Release info Air Jordan 7 Retro "Barcelona Nights" / Release info Air Jordan 7 Retro "Barcelona Nights" / Release info

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(