☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

AK X Tour | report by Cuby

Píše Dan, 30.10.17

AK X Tour aka turné, které jsme připravili k desetiletému výročí od založení labelu Azurit Kingdom. Tento sedmitýdenní kolotoč začal minulý pátek v Kroměříži a Bratislavě. Do příprav jsme vložili spoustu času, jedním z partnerů, kteří se na této tour podílejí je i Queens. Díky tomu máme limitovanou edici triček AK x Queens.

Deset zastávek rovná se deset měst. Tenhle podzimní program bude náročný pro celý AK, hlavně pro Sergeie Barracudu, Pastora & DJ Bussyho. Tour odstartovala 27.10.2017 v Kro­měříži. Již o den dříve se potkává celý 16-ti členný team, aby se odladily přípravy na každou zastávku, stavba vlastní stage, zvuku a další detaily, které se obyvkle na koncertech nijak zvlášt něřeší. Přesně proto jsme tuto tour plánovali, dát fanouškům nejkvalitnější zážitek, kdy budou moct slyšet 105 minutovou show, s největšími hity, které AK za deset let vydali.

Koncert v klubu Slady dopadl přesně podle představ. O warm-up před show se postaral brněnský DJ Diskotek, který s námi odehrál již několik koncertů a bude ofiiciální DJ po celou tour. Skvělá atmosféra v zaplněném klubu, první show, co víc si přát. Je třetí hodina ranní, balíme poslední věci a jedeme zpět do Ostravy, čeká nás další zastávka, tentokrát Slovensko.

AK X Tour | report by Cuby

Další zastávkou AK X Tour byla Bratislava. Po cestě jsme navštívili několik skvělých stravovacích zařízení, nakoupili happy mealy… Podívejte se na video, dostaneš radu na to cestu k úspěchu. Spoiler, jsem to já, bezpáteřní manažer Cuby.

Jsme v klubu. Nu Spirit. Přípravy vrcholí, slovenští fans čekají na vpuštění do klubu, vše funguje jak má. Jelikož jednou z nejvýznamnějších postav SK scény je Pil C, nemohl na této akci chybět. Aby toho nebylo málo, zazněl i společný track Agent 47. Půl třetí ráno, v klubu jede afterparty a my se vydáváme zpět. Náročný víkend je za námi.

Další zastávka a další report bude z Litoměřic! Další novinky z cest, lemované kvalitním jídlem na benzinkách…

Koukněte na videa 🍿🎬⬇️

KroměřížBratislava
Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(