☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Arrogant Artists: od holek pro kluky👫

Píše Zbyněk, 15.04.16

Arrogant Artists je menswear značka z předměstí Kodaně, kterou založily dvě sestry, dvojčata (ano, dvě holky tvoří lifestylový oblečení pro muže, hehe). Inspiraci berou ze své rodné části města – Nørrebro. Nejvíc multikulturní část města známá hlavně kvůli tomu, že se tu střetává spousta různých národností z celého světa a dávají za vznik novým subkulturám, každý člověk je originál a celé předměstí tvoří jen restaurace, obchody a kluby… Už jen tohle zní jako super místo pro to, dělat něco novýho a jinýho, ne? Právě tohle všechno ta mladá, krásná a blonďatá dvojčata vidí a dávájí do své značky. Já sám bych si právě teď nejradši nasadil jejich anorak, sednul si na kolo, pustil si nový Moderat a nasával vibe Nørrebra.

My Vám teď chcem představit první část jarní kolekce, která se zatím skládá z pár věcí, ale holky se řídí heslem „kvalita nad kvantitou“. Proto má každá věc svůj osobitý střih a hlavní předností je použití zdravotně nezávadné bavlny s certifikátem Oeko-Tex®. V naší nabídce zatím najdete oversized trika, crewneck, hoodie a anorak s dánským armádním printem.

Arrogant Artists: od holek pro kluky👫 Arrogant Artists: od holek pro kluky👫 Arrogant Artists: od holek pro kluky👫

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(