BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Asics Christmas Pack již tuto sobotu!

Píše R, 13.11.13

Již tuto sobotu, 16. listopadu 2013, nás čeká zajímavý sneakers release day! Do prodeje totiž půjde hned kvarteto skvělých modelů tenisek. Zatímco Air Jordan 1 Retro High OG Laney uspokojí širší publikum, pro sneaker fanatics a nadšence máme připravený zajímavější release – Asics Christmas Pack věnovaný známým vánočním postavičkám.

Asics kromě základní linie tenisek produkuji i velice limitované packy, podobné Quickstrike teniskám Nike. Po úspěchu releasu BAIT x Asics Gel Saga před měsícem, které se u nás vyprodaly hned během prvního dne, přichází značka Asics s vánočním packem tenisek, který obsahuje modely Asics Gel Lyte III, Asics Gel Saga a Asics GT II. Ty mají podle svých colorways podtituly Santa Claus, Rudolph a Elf.

Už teď je jasné, že to bude jednoznačný vrchol letošních releasů Asics v našich končinách a proto se u nás tento pack jistě dlouho neohřeje. A pokud ještě žádné tenisky Asics doma nemáte, dejte jim určitě šanci. Možná že právě teď je ta správná chvíle.

Release proběhne online na www.queens.cz v průběhu sobotního dopoledne.

Asics Gel Lyte III Santa Claus – 3290 Kč

Asics Christmas Pack již tuto sobotu!

Asics Gel Saga Rudolph – 3590 Kč

Asics Christmas Pack již tuto sobotu!

Asics GT II Elf – 3090 Kč

Asics Christmas Pack již tuto sobotu!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(