☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Batoh, tvůj nejlepší kamarád

Píše Klára, 10.03.19

Nositledvinku sice znamená mít swag, ale někdy se ti do ní všechnynezbytnosti prostě nevejdou, takže nezbyde než vytáhnout těžšíkalibr. Batohů a tašek máme v Queensu spoustu a v nejrůznějšíchtvarech, barvách i provedeních, takže ten pravej bez problémů objevíš. Jestli se tím ale nechceš prokousávat sám, vybrali jsme pro tebepár třešinek na zavazadlovým dortu.

📷 : asiat_r
model : Dominik
styling : Baci

Batoh, tvůj nejlepší kamarád

Batohyznačky The North Face miluje celej Queens tým. Legendární DuffelBag vlastníme ve všech možných velikostech a barvách, a někdodokonce víc než jeden kus. Je skladný, praktický a nezničitelný.A vypadá hodně stylově. Tenhle konkrétní model je TNF Base CampDuffel ve velikosti S. Je vyrobený z balistického nylonu a mávoděodolný laminát, takže se neboj dát mu co proto. Nejen, že vklidu zvládne dobrodružnou výpravu do terénu, ale úplně vpohodě přežije i (ne)šetrný zacházení letištního personálu– vyzkoušeno na vlastní kůži. Od tý doby, co ho mám,necestuju s ničím jiným a hlavně se nebojím svoje drahocennýzavazadlo odbavit. Jestli jsi spíš na něco víc batohovýho, jdido modelu Borealis Classic ve světlém Camo provedení.

Batoh, tvůj nejlepší kamarád

Dalšíbatohovej specialista je The Herschel Supply Co. Vybaví těkompletní zásobou zavazadel na všechny možný i nemožný cesty.Jako jeden příklad za všechny jsme vybrali jednokomorový Retreat Backpack, do kterého se ti v pohodě vejde 15“ notebook, nějakýty nezbytnosti jako knížky a oblečení a hlavně svačina na celejden. A má taky praktickou kapsičku na iPod s vývodem na sluchátka.Stáhneš ho na tkaničku a zapneš na magnet, takže se nemusíšvěčně trápit s neposlušnýma přezkama, který jsou u tohohlebatohu „jenom jako“.

Batoh, tvůj nejlepší kamarád

ZnačkuAir Jordan ti určitě nemusím představovat. Boty – znáš,oblečení – znáš, ale víš o tom, že dělají i stylový batohy? Ideální hlavně pro ty, co milujou basket aJumpmana nebo chtějí mít svůj outfit vyladěnej od hlavy až kpatě. No a co je na Air Jordan batozích úplně nejlepší? Kroměklasický kapsy na notebook mávětšina z nich ispeciální přihrádku na boty, kam se v pohodě vejdou basketbalovýa jiný tenisky až do velikosti 13. Tenhle konkrétní Retro 3 Pack vbílo-červený kombinaci se u nás moc dlouho neohřál a už jekompletně vyprodanej, ale neboj, máme ještě spoustu dalšíchskvělejch Jordan batohů, takže nabíhej sem.

Batoh, tvůj nejlepší kamarád

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(