BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Best of 2016 alert!

Píše Radim, 25.12.16

Téměř od vánočního stolu vás vítám u dnešního posledního dílu alert rubriky v kalendářním roce 2016. Máme za sebou bohatý rok, který nám přinesl nespočet zajímavých releasů tenisek, módních novinek, nové muziky a dalších věcí, které patří právě k tomuto nedělnímu seriálu.

Konec roku s sebou vždy přináší články plné hodnocení uplynulého roku. Žebříčků, co bylo v daném roce nejlepší, nejzajímavější a nejhorší. Najdete jich na internetech hromadu, ale nejlíp to podle mě shrnuli na Highsnobiety (překvapivě) a přinesli tenhle souhrn The 10 Biggest Trends of 2016.

Vlastně souhlasim s úplně každou položkou tohoto seznamu. Gosha, merch, NMDs, Satin Jackets, etc. Možná něco málo mi tam chybí. Třeba že si striktně běžecké adidas UltraBoost si streetwearová kultura adoptovala jako tenisky na každodenní nošení. Jinak to fakt sedí úplně perfektně.

Best of 2016 alert!

Příští týden nás čeká jeden z posledních velkých releasů na Queensu v tomto roce. Novou kolekci uvede značka My Dear Clothing a jedná se o něco opravdu unikátního. Když jsem pár dní před Štědrým dnem konečně viděl finální produkty, nevěřil jsem vlastním očím, kam to Zbyněk Štandera s Márou Volfem dotáhli. Vlastní střihy, skvělé materiály, spousta kůže, etc. Však uvidíte sami, online release bude ve čtvrtek 29. prosince, ceny jsou vyšší, než u předchozích kolekcí, ale fakt to dává smysl.

Best of 2016 alert!
Best of 2016 alert!
Best of 2016 alert!

A jak už to u podobných článků na konci roku bývá, závěr bude už úplně odlehčený. Miluju NFL a nejenom kvůli tomu, že mě hrozně baví sledovat americký fotbal, ale také mě fascinuje, jak skvělý je to televizní produkt. A můj oblíbený „pořad“ je rubrika C´MON MAN od ESPN.

Není to vlastně nic jiného, než souhrn nejvtipnějších momentů uplynulého kola NFL. A vyšlo to tak pěkně, že aktuální díl je fakt jízda.


No a jelikož příště se „vidíme“ až v lednu 2017, chtěl bych vám popřát vše nejlepší do nového roku. Hodně zdraví na prvním, i posledním místě. Všechno ostatní už můžeme ovlivnit sami.


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(