☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Boom Boom. Od hlavy až k patě.

Píše Dan, 16.08.17

Heslo znělo: Uděláme si to hezký. A taky že jsme si to hezký udělali. My společně s vámi, s Vans týmem i se všemi z Klasick Wheels. Poručili jsme větru dešti a zamluvili si příjemné letní odpoledne i večer v pražských Holešovicích. Odpoledne to začalo Vans workshopem, kde si deset soutěžících vyzkoušelo ilustraci na Vansku i tetování do pomeranče. Původně plánovaný hodinový workshop se protáhl a místo tetování do pomeranče se tetovalo i do lidské kůže. Takže někteří na čtvrteční odpoledne s Rosee Ink a Andreou Žábou Klvackovou nikdy nezapomenou.

Po workshopech následoval plánovaný line-up s DJ Hey Key, kapelou Prague Conspiracy nebo foodtruckem Moody Chef. Po celou dobu byla vystavená Boom Boom kolekce od Vansu, takže bylo na co se dívat. A aby toho soutěžení nebylo málo, během večera proběhlo i několik vypjatých bitev v pukecu.

Fotil a točil Vladislav Dano.

Boom Boom. Od hlavy až k patě.Boom Boom. Od hlavy až k patě.Boom Boom. Od hlavy až k patě.Boom Boom. Od hlavy až k patě.Boom Boom. Od hlavy až k patě.Boom Boom. Od hlavy až k patě.Boom Boom. Od hlavy až k patě.Boom Boom. Od hlavy až k patě.Boom Boom. Od hlavy až k patě.Boom Boom. Od hlavy až k patě.Boom Boom. Od hlavy až k patě.Boom Boom. Od hlavy až k patě.Boom Boom. Od hlavy až k patě.Boom Boom. Od hlavy až k patě.Boom Boom. Od hlavy až k patě.Boom Boom. Od hlavy až k patě.Boom Boom. Od hlavy až k patě.Boom Boom. Od hlavy až k patě.Boom Boom. Od hlavy až k patě.Boom Boom. Od hlavy až k patě.Boom Boom. Od hlavy až k patě.Boom Boom. Od hlavy až k patě.Boom Boom. Od hlavy až k patě.Boom Boom. Od hlavy až k patě.Boom Boom. Od hlavy až k patě.Boom Boom. Od hlavy až k patě.

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(