☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Calin x Queens x Puma

Píše Klára, 13.03.18

Calin Panfili. Zní ti to povědomě? Ještě před rokem znal tohle exotický jméno jen hodně úzkej okruh lidí z brněnský hudební scény. Tu se mimochodem vyplatí sledovat, protože se tam dějou zajímavý věci. Dávno už totiž neplatí, že se dobrá hudba rodí jen v matičce stověžatý. Ale zpátky k našemu oblíbenci, o kterým tenhle dnešní článek je. Netrvalo to totiž moc dlouho a Calinova pověst bleskovou rychlostí opustila hranice jeho domovskýho města. Jestli jsi o něm ještě neslyšel, tak se připrav, protože letos ho čeká hodně výživnej rok. Chystá totiž další klip, nový album a taky jeden hvězdnej featuring.

Jak to vlastně všechno začalo? Před rokem a kousek pustil Calin do světa svůj první singl Play Time. A byla to naprostá pecka! Vyšel pod křídly hudebního labelu Comebackgang, za kterým stojí Pil C. Když jsme Play Time v Queensu slyšeli, hned jsme zbystřili a říkali jsme si, že s tímhle klukem se teda rozhodně chceme kamarádit. Bavilo nás, že se jenom neinspiruje tím, co je trendy, ale že sám tvoří novej a neskutečně silnej zvuk, kterej trendy nastolí. Dobrej výkon na prvotinu, co?

Jak ukázal dál, umí nejen rapovat, ale i zpívat a hlavně vytvářet neskutečně chytlavý rytmy, který člověk jen tak nedostane z hlavy. Taky má styl, což ceníme dvojnásob. Miluje sekáče stejně jako naše zakladatelka Lenka a vintage poklady kombinuje se streetwearem. A rozhodně se toho nebojí, některý jeho módní kreace jsou fakt top, mrkni třeba na Olivii.

Tak se stalo, že nám Calin padnul do oka a rozjeli jsme spolupráci. S hudebníkem a producentem D.Kopem, co mu dělá zvuk, začal vystupovat na Queens akcích. Zářil třeba na otevíračce našeho pražskýho flagshipu, nebo na představení kolekce tenisek a oblečení, kterou pro Pumu navrhl The Weeknd. Slovo dalo slovo a teď je Calin dokonce ofiko tváří kampaně na nový boty Puma Ignite Limitless. Dole se mrkni se na prvotřídní fotky, co k tomu vznikly v Dubaji.

Calinův příběh je přímo učebnicovou ukázkou toho, že když si jde člověk nekompromisně za svým a tvrdě na sobě maká, úspěch prostě přijde. Někdy to třeba chvíli trvá, ale někdy je to raketová jízda jako právě u Calina. Už jsme říkali, že je mu teprve dvacet? Obrovskej respekt! A mega mu držíme palce, ať stoupá ještě výš, protože tenhle kluk si to rozhodně zaslouží.

Calin x Queens x Puma
Calin x Queens x Puma
Calin x Queens x Puma
Calin x Queens x Puma
Calin x Queens x Puma
Calin x Queens x Puma

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(