Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Navigace:

Český skateboardový pohár 2019 feat. Queens

Píše Klára, 25. 7. 2019

Skateboardingu fandíme už dlouho, a tak máme obrovskou radost, že se o něj zajímá čím dál tím víc lidí. Poslední dobou má dokonce slušně našlápnuto stát se nejpopulárnějším sportem jednotlivců u nás – i díky tomu, že se vůbec poprvé v historii objeví na Letních olympijských hrách 2020 v Tokiu, a potom v Paříži a hlavně v Los Angeles, kde to vlastně všechno vzniklo.

Český skateboardový pohár 2019 feat. Queens

Je to samozřejmě obrovská motivace pro ty, co jezdili závodně, protože teď přišel nový cíl a je zase na čem pracovat a na co se těšit. Ale hlavně to ke skateboardingu může přivést spoustu mladých lidí a možná taky částečně přesvědčit rodiče (a veřejnost), aby ho brali vážně. Podle nás je to totiž naprosto ideální způsob aktivního trávení volnýho času, kterýmu se může člověk věnovat v podstatě kdekoliv a nic složitýho k tomu nepotřebuje – stačí jen prkno a může vyrazit.

Český skateboardový pohár 2019 feat. Queens

A protože chceme maximálně podpořit tenhle skvělej sport, spojili jsme se s Českou asociací skateboardingu. Ta od roku 2010 pořádá kurzy skateboardingu pro děti a závody pro začínající skaters i profíky a my jsme se stali hlavním partnerem letošního Českého skateboardového poháru i Mistrovství České republiky ve skateboardingu.

Český skateboardový pohár 2019 feat. Queens

Queens Český skateboardový pohár 2019 má dvě discipníny - street (muži a ženy) a bowl (muži) a vyvrcholí mistrovstvím České republiky v Praze na Štvanici. První z pěti zastávek poháru byla na začátku června v Příbrami a výsledky a report najdeš tady.

Český skateboardový pohár 2019 feat. Queens

Další body do celkového hodnocení Queens ČSP 2019 se budou rozdělovat na začátku srpna v novém skateparku v Trutnově, kde už se pojedou i obě olympijské disciplíny. Na to nejlepší z českého skateboardingu se můžeš těšit první srpnovou neděli.

Český skateboardový pohár 2019 feat. Queens

Všechny zastávky Queens ČSP 2019:

1.6. Příbram
3.8. Trutnov
10.8. Havířov
14.9. Rožnov pod Radhoštěm
28.9. Queens ČSP 2019 vyvrcholí Mistrovstvím České republiky ve skateboardingu v Praze na Štvanici


Přečti si ještě něco!

Ups! Váš prohlížeč už něco pamatuje a doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(