☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Český skateboardový pohár 2019 feat. Queens

Píše Klára, 25.07.19

Skateboardingufandíme už dlouho, a tak máme obrovskou radost, že se o nějzajímá čím dál tím víc lidí. Poslední dobou má dokonceslušně našlápnuto stát se nejpopulárnějším sportemjednotlivců u nás – i díky tomu, že se vůbec poprvé vhistorii objeví na Letních olympijských hrách 2020 v Tokiu, apotom v Paříži a hlavně v Los Angeles, kde to vlastně všechnovzniklo.

Český skateboardový pohár 2019 feat. Queens

Je to samozřejměobrovská motivace pro ty, co jezdili závodně, protože teď přišelnový cíl a je zase na čem pracovat a na co se těšit. Ale hlavně toke skateboardingu může přivést spoustu mladých lidí a možnátaky částečně přesvědčit rodiče (a veřejnost), aby ho bralivážně. Podle nás je to totiž naprosto ideální způsobaktivního trávení volnýho času, kterýmu se může člověkvěnovat v podstatě kdekoliv a nic složitýho k tomu nepotřebuje –stačí jen prkno a může vyrazit.

Český skateboardový pohár 2019 feat. Queens

A protože chcememaximálně podpořit tenhle skvělej sport, spojili jsme se s Českou asociací skateboardingu. Ta od roku 2010 pořádá kurzyskateboardingu pro děti a závody pro začínající skaters iprofíky a my jsme se stali hlavním partnerem letošního Českéhoskateboardového poháru i Mistrovství České republiky veskateboardingu.

Český skateboardový pohár 2019 feat. Queens

Queens Českýskateboardový pohár 2019 má dvě discipníny - street (muži aženy) a bowl (muži) a vyvrcholí mistrovstvím České republiky v Praze na Štvanici. První z pěti zastávek poháru byla nazačátku června v Příbrami a výsledky a report najdeš tady.

Český skateboardový pohár 2019 feat. Queens

Další body docelkového hodnocení Queens ČSP 2019 se budou rozdělovat nazačátku srpna v novém skateparku v Trutnově, kde už se pojedou iobě olympijské disciplíny. Na to nejlepší z českéhoskateboardingu se můžeš těšit první srpnovou neděli.

Český skateboardový pohár 2019 feat. Queens

Všechny zastávkyQueens ČSP 2019:

1.6.Příbram
3.8.Trutnov
10.8.Havířov
14.9.Rožnov pod Radhoštěm
28.9. Queens ČSP 2019 vyvrcholí Mistrovstvím Českérepubliky ve skateboardinguv Prazena Štvanici


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(