☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Co má rád ke snídani Don C alert!

Píše Radim, 07.08.16

Příjemnou neděli přeji! Abych vás na dnešní čtení naladil, doporučuji pustit si třeba výbornou desku Waking at Dawn od Roye Wood$e – můj tip na nedělní muziku jak lusk! Ale pojďme k tomu hlavnímu, protože tahle rubrika je o třech novinkách, které mě za uplynulý týden zaujaly a rád bych se o ně s vámi podělil.

Ronnie Fieg je podle mě jednou z nejdůležitějších postav sneakers světa za posledních 5 let. Na svém kontě má obrovské množství kolaborací se značkami jako Asics, New Balance, Buscemi, Puma atd. A možná jsem trochu rád, že letos už trochu zvolnil tempo, protože úroveň jeho designů trošičku klesala. A místo navrhování sneakers se nyní více věnuje svojí vlastní značce – KITH. Kith jsou dva obchody v New Yorku, cereální bar (ano, čtete správně – bar, ve kterém si můžete dát mix oblíbených cereálií vaší oblíbené celebrity, zalijete mlékem a pak si skočíte koupit fresh pár tenisek) a také in-house brand. A víte jak se potom tvoří další level? Uděláte si galerii / obchod / bar společně s Nike. A Ronnie Fieg nás tímto popupem nyní provede.

V pátek měl release date další povedený projekt amsterodamského obchodu Patta. O těch jsem tady už psal, takže představovat je teď už nebudu. Tim, Edson a Gee se opět spojili s italskou značkou Diadora a připravili pack inspirovaný právě probíhající Olympiádou. Ten obsahuje kromě oblečení a doplňků také výborné tenisky I.C. 4000 v barevné kombinaci, která je trochu podobná legendárnímu releasu Patta x Parra x Nike Air Max 1 z roku 2010.

Co má rád ke snídani Don C alert!
Co má rád ke snídani Don C alert!

Virgil Abloh, v současnosti jméno spojené především se značkou Off-White, je nepochybně velice významnou osobností současného fashion světa. Až bude za pár let jmenovaný kreativním ředitelem některého z největších módních domů, určitě si na tenhle článek vzpomenete. V magazínu GQ vyšel před pár dny velice podrobný profil a rozhovor tohoto kreativce. A je to moc zajímavý čtení. Protože už jenom hláška „hoodie is pretty much the new suit jacket“ mě hrozně baví.

Co má rád ke snídani Don C alert!

A já na sebe teď hodim mojí oblíbenou hoodie od Champion USA a mizim, tak zase příští neděli!


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(