☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Co máme nového v Queensu

Píše Dominik, 13.05.20

Ahoj ahoj, 

dlouho jsme se neohlásili s žádnou pořádnou novinkou u nás na webu, ale dneska to prolomím! 

Jako první bych chtěl uvítat Tevu, firmu která se zabývá výrobou sandálů. Pokud je voda tvým přirozeným prostředím, určitě bys měl věnovat svou pozornost právě značce Teva. Odlehčené trekové sandále s rychlým zapínáním, ve kterých můžeš být neustále ve vodě, se v aktivním botníku určitě neztratí. Původně byly stvořeny pro potřeby říčních průvodců v 80 letech, dnes spolupracují se světoznámými streetwear obchody jako je atmos nebo NEIGHBORHOOD.

  Dále tu máme další novinku, ze které jsem měl opravdu radost!

  Můžeš se začít těšit na Oakleyjednoho z nejlepších výrobců slunečních brýlí na trhu! Původně brýle vyráběné pro cyklisty a motocyklisty si postupně našli cestu do světa módy díky cyklistovi 
  Gregu LeMondovi, který byl v roce 1986 korunován šampionem Tour de France s Oakley brýlemi na tváři. Poté se se rozšířily mezi řadu vrcholových sportovců, jako je třeba sám Michael Jordan. 

   Sám mám jeden pár, co jsem si pořídil během chození po horách a nemůžu si je vynachválit. A co že v nich vypadam jako cyklista. Krom brýlí budeme mít také apparel, alias trička a mikiny, takže se můžeš pořádně voháknout.

   Dále bych Ti rád řekl, že máme kolabo Puma x The Hundreds! Budeme mít pár triček, tenisky a pantofle. Rozhodně to je výrazná spolupráce, která se hodí do sbírky každého správného sneakersheada. 

   Taky přišla nová echt americká kolekce CAT, kde se snoubí  vlajka USA a pořádnej workwear, kterej se ti doma taky neztratí, protože tohle si ještě neviděl.

   A pokud ti to nestačí, přišla jarní nálož japonských pantoflí SUICOKE, která jsou mega cool a určitě bys nad nima měl popřemýšlet. 

   Tohle už by mělo být všechno, takže konec hlášení!

   PS: Mám ještě jedno tajemství na konec. V procesu je naše nová Queens kolekce, která bude návrat do rave 90's. 


   Přečti si ještě něco!

   Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(