☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Co si o teniskách Air Jordan 8 Retro "Aqua" myslí Adam Šeda, YAK.SHA, nebo Kanye West?

Píše Johny Killroy, 22.11.15

Letošní release tenisek Air Jordan 8 Retro „Aqua“ už se nezadržitelně blíží. Proběhne instore only na naší prodejně v Ostravě přesně v pátek 27. listopadu 2015 od 9.00 hod. Ještě předtím jsme se ale zeptali pár lidí, jak vzpomínají na poslední vydání těchto tenisek z roku 2007 a jak se naopak těší na release letošní.

Orbital | Queens.cz
Když se řekne Air Jordan VIII Aqua tak se mi vybaví dvě věci. První je steal desetiletí – pár za 800 Kč v outletu a druhý strašné zklamání, že nemají moji velikost. Tyto sneakers řadím mezi TOP5 Jays ever ve společnosti s XI Bred, IV White Cement, III Black Cement a Spiz'ike „Mars“. Jelikož jsou to pro mě skoro most wanted kix (a manželka je taky schvaluje), tak jsou pro mě letos z Jays priorita číslo jedna. Na ostravský release jsem připraven :)

YAK.SHA | I Love Party Production
AJ VIII sú z celej zbierky moje najoblúbenejšie a stále patria medzi najpohodlnejšie, ktoré mám. Pochádzajú z čias, keď J's nosilo okrem basketbalistov len pár ludí v republike a ich netradičný tvar nepatril medzi ten najpopulárnejší. Pamätám si všetky tie reči o tom, že to sú tie najškaredšie topánky aké nosím :) Aj za to ich milujem a samozrejme si ich tohto ročný release nenechám újsť. Konečne tieto z 2007 pôjdu do zaslúženého dôchodkuv podobe sklenenej vytrínky.

Co si o teniskách Air Jordan 8 Retro "Aqua" myslí Adam Šeda, YAK.SHA, nebo Kanye West?

Adam Šeda | Sneaker-mag.cz
Když jsem se doslechl o letošním releasu Air Jordan 8 “Aqua” na Black Friday, tak jsem byl velmi zmatený a šťastný. Šťastný protože 8s jsou jedny z nejpohodlnějších a taky mých nejoblíbenějších Jays. Zmatený, protože měly slavit 23. výročí až příští rok. Bude tedy dost zajímavé co si pro nás budoucí rok Jordan Brand nachystá…

Co se ale letošního black friday releasu týče, tak stejně jako barevná kombince Chrome, která vychází v prosinci, jsou na mém must have seznamu. Bohužel totiž nepatřím mezi ty šťastlivce co ulovili 2007 pár v outletu. Co jsem viděl první preview fotky, tak jsme byl příjemně překvapen kvalitou i detaily jako je červená insole (přesně to totiž chybělo na 2007 releasu). I když jsem je ještě neměl v ruce, tak si trumfnu říct, že Jordan Brand odvedl skvělou práci.

Jsem dost zvědavý i na to jak na 8s bude reagovat československá sneakerkomunita, protože co to tak pozoruji, tak 2013 ani letošní release CW Threepeat nikoho až tak moc nenadchnul (aspoň se vyhnu kempovaní).

Radim Stezka | Queens.cz
V letech 2005 – 2007, kdy jsem se poprvé začal trochu orientovat ve sneakers, nebylo vůbec překvapivé, když jste na retro Jordany narazily někde v outletu, nebo ve sportovních obchodech ve slevách. Tohle byl i případ tenisek Air Jordan 8 Aqua, které jsem kupoval na Slovensku ve slevě za cca 3000 Kč. Už tehdy byla jejich průměrná cena na ebayi okolo 300 dolarů. I přesto jsem z nich velice brzy udělal moje oblíbené beaters, protože se jedná o černé vysoké tenisky, takže se mnou Aquy navštívily spoustu klubů a festivalů. Na letošní release už se ale nechystám, nicméně musím objektivně uznat, že se pořád jedná o jedny z nejlepších J´s ever.

Co si o teniskách Air Jordan 8 Retro "Aqua" myslí Adam Šeda, YAK.SHA, nebo Kanye West?

A na konec Ye. Jeho názor se naší redakci nepodařilo sehnat, jelikož je již naplno zaneprázdněný prezidentskou kampaní. Nicméně z dostupných fotografií samozřejmě víme, že Air Jordan 8 Retro Aqua byly Kanyeho oblíbené tenisky, které ve své době pravidelně rockoval. Letošní release už asi vzhledem ke svému dealu s adidas moc neunosí, ale vůbec bych se nedivil, kdyby ho nějaký otravný paparazzi v těchto teniskách načapal.

Co si o teniskách Air Jordan 8 Retro "Aqua" myslí Adam Šeda, YAK.SHA, nebo Kanye West?

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(