Letní výprodej. Slevy až 60 % PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Co teď pije Queens tým

Píše Dan, 29.05.18

Každý tým musí na něčem jet. Protože dělat ve streetwearu je sice radost, ale to neznamená, že občas nejsi v práci od sedmi ráno do jedenácti do večera nebo od jedenácti večer do sedmi rána. A náš tým pohání jedna holka, co si říká Sofee, a po celé ČR ji dealují kluci z FunLabu. Kluky jsme našli na pražské Letné. Kde taky jinde, než ve čtvrti, která má v Čechách snad nejvíc kaváren na metr čtvereční. A tak si už nějakou dobu ujíždíme na kávě. Ale trochu jinak, než zbytek #coffeeaddict. Přijď k nám do officu na schůzku, pohovor nebo jen tak na pokec, a tohle ti rozhodně přistane na stole.

Sofee x tonik aka Queens signature drink

Složitost: zvládne i cvičený stážista (vtip ✔️)
Doba přípravy: 18 vteřin

Na 1 porci tohoto lektvaru potřebuješ:
👉🏻 50 ml Sofee
👉🏻 250 ml toniku, čím kvalitnější, tím lepší
👉🏻 2 kostky ledu

Co teď pije Queens tým

Jakože cože, to je všechno?! No jako jo, a přesto si na tom ujíždíme už docela dlouho a evidentně ještě dlouho budeme, hlavně teď v létě, kde se trochu toho studeného kofeinu do žíly dost hodí. Schůzky, meetingy, brainstromingy, zasedání, cestování, psaní, čtení, povídání – to všechno spotřebuje energii. A tenhle drink tě kopne víc než čtyři espressa z benzínky, věř mi.

Tip pro ty, kteří to dočetli až sem: Potřebuješ ochutnat Sofee? Zeptej se našich prodavačů na prodejně, jestli tam něco málo nemají. Protože když budeš mít zrovna štěstí, tak něco dostaneš.

Co teď pije Queens tým Co teď pije Queens tým Co teď pije Queens tým

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(