BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Converse nejsou jenom tenisky | lookbook

Píše Dan, 05.11.18

Přišla za mnou Baci, že budeme fotit Conversky. A ptala se mě, jestli mi má vzít mikinu od Neige, nebo od Stüssy. Nebylo mi jasný, proč řeší zrovna tohle, když půjde jen o tenisky. Dá se to přece spláchnout za půl hodiny a není k tomu potřeba nic speciálního. Jenže Baci ty Conversky tak inspirovaly, že nám k nim nakombila outfity, co nás hodily doprostřed (ne)obyčejného londýnského čtvrtečního večera. A tebe teď vezmem s sebou.

Converse nejsou jenom tenisky | lookbook

Jsou tenisky, které si prostě nevezměš k ničemu složitějšímu než Levi's 501 a basic tee. A pak jsou tady Conversky, který obuješ úplně k čemukoliv, co připomíná, že 20. století bylo fakt crazy. Tenhle brand má ve své historii víc odkazů než Wikipedie. Od NBA až po punk. A tak by byla škoda hodit Conversky do basic b**** pytle.

Místo toho si můžeš představit, že ses s nima teleportoval do londýnského Shoreditch. Úplně se vidíš ve městě, kde nikdy není dost krutá zima na to, aby sis k nim musel vzít něco jiného než bomber jacket a hoodie. Cpeš se trhaným vepřovým v housce a pozoruješ domácí i cizince, budoucí hvězdy londýnské art & music scény, popeláře i kravaťáky, se kterými ses potkal u stejného hladového okna. Hořčice ti ukápne na tvoje f*cking nový Conversky, ale tobě je to jedno, protože tyhle tenisky přežily dvě světové války i to, že je koupilo Nike, takže v pohodě zvládnou i upatlanou londýnskou noc.

Converse nejsou jenom tenisky | lookbook

A pak je tady ona, protože být v téhle betonové džungli sám by bylo dost depresivní. A ty potřebuješ někoho, s kým budeš sdílet to vepřový a u toho se tvářit, že máš život pod kontrolou. Tak se hodí, že má sukni dost dlouhou a značkovou na to, aby nevypadala jako striptérka, a dost krátkou na to, abyste mohli předbíhat ve frontách. A když už si myslíš, že vás v tomhle do Ace Hotel baru rozhodně nepustí, překvapí tě outfitem od Lazy Oaf, který by ji záviděly i studentky francouzské poezie. A za tohle všechno podle mě můžou Conversky, co si ráno obula.

Converse nejsou jenom tenisky | lookbook
Converse nejsou jenom tenisky | lookbook
Converse nejsou jenom tenisky | lookbook
Converse nejsou jenom tenisky | lookbook

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(