☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Cozy home lookbook

Píše Dominik, 16.04.20

Karanténa den nevim kolikátý.

Už jsem doma tak dlouho, že rozlišování dnů ztratilo naprostý význam. Pondělí, úterý nebo snad pátek či sobota? Je to jedno. Jediný co se dá spolehlivě poznat je den a noc. Obdivuju lidi, co dokáží v této neproduktivní době cokoliv dělat nebo vytvářet. Já jsem tak znuděnej, že i základní činnosti se staly odkladatelnými.

Chybí mi vymýšlení toho, co si vezmu na sebe. Dokonce i moje tenisky si nejspíš myslí, že už jsem mrtvej. Základem mýho outfitu jsou teď tepláky, vytahaný tričko a zdravotní pantofle Birkenstock na plochý nohy. Tak co toho využít a udělat cozy home lookbook.

S nákupčí Kájou a fotografem Jakubem (alias JAKO, ale kdo to má furt skloňovat) jsme dali hlavy dohromady, vybrali pár kousků z našeho ostravského skladu a šlo se na věc. Focení jsme  si naplánovali u nás v pražském kanclu.

V pohodlném fitu na doma nemohla chybět teplákovka Champion. Jejich težší materiál tě příjemně obejme a připadáš si hned jak v bavlnce a neočekávanej šlofík po obědě v tom taky zvládneš.

Cozy home lookbook
Cozy home lookbook
Cozy home lookbook

Pokud se rozhodneš vyrazit na balkón nebo zahradu a chceš si připadat, jakože vyrážíš do města, je fajn vytáhnou cargáče. V našem případě to byly cargo pants od Stüssy, z kterých můžeš rázem udělat šortky. Navíc, když je teď sluníčka na rozdávání, neměla by chybět pokrývka hlavy. U nás v podobě klobouku od Kangol, protože styl se hodí i na balkon. 

Cozy home lookbook
Cozy home lookbook

Na nohou Nike, protože swoosh milujeme a v čistých botech se doma dá chodit. Nebo jsem snad jedinej? 

K tomu jako doplněk hodinky G-Shock. Čas možná neřešim, ale hodinky prostě chceš.

Cozy home lookbook

Tak jo, jsem na konci. Tady máš Icy pro lepší den <3
PS: jestli se s ní chceš poňufat, musíš za naší Kájou

Cozy home lookbook

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(