☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Custom Levi´s by David Altner pro Queens

Píše Klára, 20.02.21

Na Davida jsme narazili na TikToku, kde nám padly do oka jeho promakaný módní kreace, který sám vymýšlí a vytváří. Spojili jsme se s ním, slovo dalo slovo a čtyři páry Levisek z Queensu dostaly úplně novej kabát. David pro nás udělal originální custom kousky, který na ulici jen tak nepotkáš. Chceš mít jeden z nich v šatníku? Tak sleduj náš Instagram a dozvíš se víc.

Celý reworking zabral přibližně týden a kromě šití obnášel techniky jako savování, barvení a batikování nebo sítotisk. V mini-kolekci jsou čtyři různý střihy Levisek a i výsledný designy jsou pro širokou škálu lidí. Vyberou si milovníci extravagance i neotřelýho minimalismu.

První kalhoty byly původně tmavě modrý, ale dostaly vydatnou lázeň v savu. David pak ještě přidal různý odřeninky a dírky pro distressed look, růžový manšestrový sidestripe a logo. Oba prvky v sobě mají reflexní pásek, takže na fotkách s bleskem svítí. Díky všité tkaničce se dají nohavice pohodlně stáhnout pro baggy fit.

Custom Levi´s by David Altner pro Queens

Tmavě šedé Levisky jsou umírněnější. Na první pohled zaujmou efektními dírami, které jsou podšité světlým denimem. Na něj David sítotiskem přenesl pattern, který si ve Photoshopu vytvořil ze svého loga, a zakomponoval do něj i malé logo Queensu. Yesssss!

Custom Levi´s by David Altner pro Queens

Jednoduché černé kalhoty se zeleným reflexním sidestripem by se taky daly zařadit ke klasice. Budou se skvěle kombinovat, ale zároveň s nima určitě nezapadneš v davu. Samozřejmostí je cool logo na nohavici a tkanička na stažení u kotníků. Jsi team baggy nebo loose?

Custom Levi´s by David Altner pro Queens

Posledním kouskem jsou metalový fire Levisky. Plameny a nápisy na nohavicích vznikly metodou sítotisku a jsou dotvořený Savem. Vzhledem k tmavý barvě denimu to byl opravdu zdlouhavý a intenzivní proces. Spodek kalhot je lehce potrhaný a dá skvěle vyniknout tvýmu obutí.

Custom Levi´s by David Altner pro Queens

David je teď v posledním ročníku střední školy a bude z něj programátor CNC strojů. Just kidding – sice je to krásný řemeslo, strojařině se ale David asi nikdy věnovat nebude. Rád jezdí na skejtu a dělá něco kreativního, takže se nejdřív pustil právě do sítotisku. Založil si malou skate značku a svojí tvorbou zásoboval celou komunitu ústeckých skejťáků.

Ve druháku na střední se pak dostal na stáž do módního ateliéru, kde se naučil základy šití, a pak už se věnoval vlastním projektům. Nebaví ho mainstream, což je na jeho kouscích na první dobrou vidět. A většinu z nich si může koncový uživatel ještě upravit podle sebe. Momentálně by rád studoval módní návrhářství, a tak se hlásí na několik vysokých uměleckých škol. My talentovanýmu Davidovi mega fandíme a budeme držet palce, aby to klaplo!

🧍 David Altner
📷 Filip Poreba


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(