☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

CZECHSNEAKERHEAD documentary na DVD

Píše R, 30.10.13

První český dokument o sběratelích tenisek je konečně venku! Po první zmínce o sneakerheads, která proběhla v knize Kmeny od vydavatelství Bigg Boss, přichází další zajímavý projekt o „subkultuře“, jejichž vášní je sbírání tenisek.

Tento dokument se skládá z několika rozhovorů s českými a některými slovenskými sneakerheads a obsahuje tak přehled o jejich sbírkách, top modelech, cenách apod.. Kromě toho je tu řeč i o Nike Air Yeezy a jejich dovezení do Čech, Nike Air Mag nebo Jeremy Scottovi. Na DVD také najdete záběry z našich instore releases, konkrétně Air Jordan 11 Bred, Lebron Corks a Air Jordan 5 Grape. Z hudební scény se tu objeví velký sběratel a sběratel sneakers DJ Wich, který poskytnul své beats.

Dokument má necelou hodinu a půl. Autor William Ebut se jeho vydání rozhodl zpestřit o soutěž o tři custom Nike Air Force One by Michelle Kraus a Ibrahim Al Hashme. Oficiální fotky tenisek se dostanou ven během zbytku týdne, prozatím tu však máme speciální výherní covery:

CZECHSNEAKERHEAD documentary na DVD
CZECHSNEAKERHEAD documentary na DVD
CZECHSNEAKERHEAD documentary na DVD

Důležité je, že jedny z tenisek získá první objednávající na našem shopu, o zbytek se pak bude losovat. Výherci budou vyhlášeni v neděli na www.facebook.com/…hsneakerhead .

Níže se můžete podívat na trailer, DVD zakoupíte zde.


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(