☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Další drop adidas NMD už v pátek 10. června 2016 👻

Píše Radim, 07.06.16

Stále ještě novinka značky adidas, model adidas NMD, patří mezi nejvyhledávanější sneakers roku 2016. Každý jednotlivý drop těchto tenisek, který přichází téměř pravidelně každý měsíc, je velice limitovaný co se počtu kusů týče a vždy je velice rychle vyprodaný.

Předminulý víkend byly v lineupu dvě Primeknit verze v OG barevných kombinacích. A instore only release na prodejně v Praze vypadal nějak takhle.

Další drop nás čeká už tento pátek, konkrétně 10. června 2016. Těšit se můžete hned na deset verzí těchto tenisek s adidas Boost technologií. Všechny půjdou online na Queens.cz, ale nebude to vše najednou.

Každý jednotlivý model půjde online na eshop v průběhu dne. Indície, kdy která colorway půjde do prodeje, naleznete pouze na našem snapchatu. Tam vždy pár minut před releasem zveřejníme upozornění, aby jste byli nachystaní u svých počítačů či mobilních zařízeních (Co vlastně říkáte na naší novou responsivní verzi eshopu? Napište nám na sociálních sítích!).

Pokud nechcete páteční drop adidas NMD prováhat, přidejte si nás na snapchatu: queens_cz! 👻

Další drop adidas NMD už v pátek 10. června 2016 👻

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(