SLEVA minimálně 50 % 🚨 Lacoste, Calvin Klein a Tommy Hilfiger UŠETŘIT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Dámský BTS guide: Tipy na outfit do školy i za školu

Píše Anna, 21.08.22

Dopředu předvídat, co bude in, je trochu jako věštit z křišťálové koule. Jenže protože už se v módních kuloárech nějakou chvilku pohybuju, troufnu si říct, že to dokážu trefit docela přesně - a hlavně to sledované období začíná za míň než dva týdny! Jdeme se teda vrhnout na tipy na dámský outfit pro návrat do školy na podzim 2022. A na začátek uděláme dohodu - když si vzpomeneš, otevři tenhle článek zase v zimě a ověř moje předpovědi 🔮

Vezmu to podobně, jako jsem připravovala doporučení na outfit pro kluky a začnu celkovým moodem, který je podle mě na první školní den, a vlastně i celý zbytek podzimu, tím nejlepším. Tahle sezóna bude volně navazovat na aktuální celosvětový trend, kterým jsou pastelové barvy a hlavně odstíny šedé a hnědé. Tohle říkám na základě pocitů podpořených sledováním aktuálně nejvíc hot kolekcí oblečení, ale i nejpopulárnějších releasů tenisek, které tenhle vibe buď potvrzují, nebo jsou často stvořené minimálně tak, aby k takovému outfitu co nejlíp padly. Konkrétně? Podívej se na nejnovější kolaba New Balance, Nike nebo adidas.

A když už jsem zmínila tenisky, budu se na začátek věnovat právě jim. Barvu už jsem před vteřinkou naťukla. Teď se ale podrž - přísahám, že nepodvádim, ale když jsem se teď šla inspirovat do nabídky nejnovějších dámských tenisek na Queensu, vyjelo na mě přesně to, o čem jsem mluvila o odstavec výš. Tady jsou slova málo, posílám ti rovnou screenshot:

Dámský BTS guide: Tipy na outfit do školy i za školu

Ještě než jsem se tam ale podívala, chtěla jsem zmínit hlavně brandy New Balance a Veja, který tuhle estetiku skvěle definujou. Ale upřímně, jedné značky bych se být tebou nedržela, protože co tak koukám, přehlédnout třeba novinky od Nike nebo adidas bych ti určitě nepřála a rovnou ti tu nechávám i nějaký sneak peeks.

Dámský BTS guide: Tipy na outfit do školy i za školu
Dámský BTS guide: Tipy na outfit do školy i za školu

Co se týče outfitů, tady bych to rozdělila na dvě kategorie. Tou první jsou šaty, který zvlášť na začátku podzimu ještě v klidu unosíme, a který z módy asi nikdy nevypadnou. Střih v tomhle případě definovat nebudu, protože sama nejlíp víš, který ti nejlíp padnou jako královně, kterou jsi.

V druhé části budu podrobnější a bude se točit hlavně kolem slova baggy. Džíny, kalhoty nebo tepláky? Hlavně ať ti je v tom dobře, i když tepláky bych si já osobně radši nechala jen na doma nebo na venčení psa. To samý i se svrškem. Nevím jak ty, ale já už jsem tim létem trošku unavená, a i když v aktuálních horkách hrozně ráda točím croptopíky a tílka, nemůžu se dočkat, až se budu moct zabalit do vyhřátý oversized hoodie, která mě pojme i se všema mýma problémkama a neřestma, který se její pomocí budu pomalu snažit uložit k zimnímu spánku. Pár obrázků pro inspiraci ti nechávám níž:

Dámský BTS guide: Tipy na outfit do školy i za školu
Dámský BTS guide: Tipy na outfit do školy i za školu
Dámský BTS guide: Tipy na outfit do školy i za školu
Dámský BTS guide: Tipy na outfit do školy i za školu

Teď trochu otočím - to, o čem jsem doteď mluvila, jsou všechno trendy, ale nikdo ti neříká, že bys nemohla jít přímo proti nim. Můj kolega Lukáš, který nově převzal náš TikTok třeba miluje zářivý barvy a v příštim životě se pravděpodobně narodí jako neonová zářivka na tokijské křižovatce Shibuya. No a rozhod se svůj pohled na dámskou módu předvést na kolegyni Lucce, pro kterou připravil outfit na první školní den. Tak co ty na to? Pokud video nevidíš, klikni na odkaz: https://www.tiktok.com/@queens...

@queenscz Kolik z deseti dáš outfitu? #queenscz #zpatkydoskoly ♬ BUTTERFLY EFFECT - Travis Scott

Shrnutí:

Vybav se na školní rok oversized outfitem. Pokud by sis měla z tohohle odnýst jedinej tip, pak je to právě tohle. Jednak budeš vypadat skvěle, a hlavně ti bude dobře, což je podle mě kombo, který každá chceme. Barevně teď světu módy nejvíc chutnaj ruzný odstíny hnědé a vybledlé spektrum pastelových barev. A co se týče tenisek, vůbec se neboj zkusit značky, který tvůj botník dosud nepoznaly. A nebo to všechno hoď za hlavu a inspiruj outfitem z videa výš.

🚨 Kamarádský reminder

Načala jsem to už trošku v předchozí větě, ale pokud nic z toho, co jsem vyjmenovala, nefeeluješ, zapomeň na to. Budu jedině ráda, když všichni nebudeme chodit stejně oblečení, protože móda je hlavně o sebevyjádření, a taková upřímnost sluší každýmu úplně nejvíc. A kromě toho jsem přesvědčená i o tom, že ať už bude tvůj podzimní vibe jakýkoliv, obleče tě do něj právě Queens, queen.


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(