☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Dárky do pětistovky, kterými zapůsobíte

Píše Maruška, 18.12.17

Taky si už v listopadu říkáš, že nakoupíš dárky k Vánocům včas, aby si už nic nemusel řešit a vyšel si s budgetem? Ale ono je méně než týden do Vánoc a ty nemáš ani dárky, ani peníze. Pojď se podívat na naše vánoční tipy, které kdyby si ty našel pod stromem, tak asi obrečíš, ale pro tvoji ex, kámoše co si od minulých Vánoc neviděl a prasestřenici budou dobrý. Výhodou je pořizovací cena, všechno do pětikila, takže když platíš kartou, ani nemusíš zadávat pin. Tak to pojď naklikat. 💚

Tip jak se stát oblíbenějším

Jedeš oslavit zimní svátky na Bali a užít si nejlepší chvíle roku, zatímco tvůj kámoš bude sedět doma a koukat na Silvestr z Václaváku. A tak mu pořiď pár těchto vysněných žabek a pošli fotky od oceánu. Bezesporu stoupneš na žebříčku oblíbenosti.

Dárky do pětistovky, kterými zapůsobíte

Tip jak zanechat dojem roky

Víš o někom, kdo dostane pod stromeček nové prkno? Trochu si na tom ohřej polívčičku a obdaruj ho novým Queens polepem. Teď tady zapracujeme s lidským podvědomím, protože jakmile uvidí své nové prkno, vzpomene si na tebe. A za pár let už si bude myslet, že má to prkno od tvé maličkosti. Dobrý, co?

Dárky do pětistovky, kterými zapůsobíte

Tip jak dát klukovi najevo, ať už nenosí ten batoh

Taky máš kluka, se kterým trávíš hodně času, a on ještě pořád nosí ten samý batoh od střední školy? Ten od maminky. Přizpůsob si kluka k obraze svému a inspiruje se trendem, který tu bude i v roce 2018.

Dárky do pětistovky, kterými zapůsobíte

Tip jak vypadat, že jsi utratil víc než pětikilo

Přeje si tvůj brácha nové hodinky? Kvalita Casio za 450 Kč. To je dárkový svatý grál. A především nikoho nenapadne, že jsi utratil takhle málo. Existuje tak šance, že se staneš oblíbeným a tím, kdo dává drahé dárky.

Dárky do pětistovky, kterými zapůsobíte

Tip jak nic nepokazit

Tak a teď mi pověz, kdo kdy nevyužil basic tee. Navíc přidáš pár peněz navíc a můžeš koupit dvě. Jedno pro tvého kluka a druhé pro tvého ex. Tady vzniká prostor pro trochu toho osobního humoru. Až se potkají ve stejným triku, tak nikdo kromě tebe nic nepozná.

Dárky do pětistovky, kterými zapůsobíte

Tip jak mít hezčí holku

Řekněme si upřímně, že v dlouholetém vztahu není prostor na to vypadat vždy dobře. Jakmile se ti bude zdát, že tvoje holka už by si mohla umýt vlasy, ale ona se k tomu pořád nemá, nasadíš ji kšiltovku se slovy, jak je krásná. Kšiltovky se nosí celoročně. Všechno vyřešeno.

Dárky do pětistovky, kterými zapůsobíte

Tip jak být dobrým kámošem

Je na čase obdarovat všechny, kteří si kupují brýle bez UV filtru, něčím kvalitnějším. Navíc ztmavená sklad jsou tu pro případ, že se budou na vrcholkách hor opalovat i pěkný holky. Mrk mrk.

Dárky do pětistovky, kterými zapůsobíte

Tip jak skutečně někomu udělat radost

A kdyby sis nic z našich tipů nic nevybral, tak dárkový poukaz je bezriziková varianta. Pětistovkový základ pro vysněné tenisky. Dávejte pouze oblíbeným lidem. 💚

Dárky do pětistovky, kterými zapůsobíte

Tip na nejlepší dárek pro holku

Nová adidas pomůcka! Tahle je určená na velvet, což jak každá zdravá holka ví, je nejvíc trendy materiál roku. To znamená, že velveto-sametových tenisek mají plný botník. A tak která ze slečen by teď nechtěla dostat čistící prostředek pod stromeček? Neplést s čistícími prostředky na podlahu.

Dárky do pětistovky, kterými zapůsobíte

Tip pro zlepšení partnerského vztahu

Alternativa klasického měkkého dárku. Ať už si je koupí tvoje holka a ukáže ti je pod stromečkem, nebo ji obdaruješ ty, ani jeden z vás nebude zklamaný. A Vánoce jsou přece jenom o tom, sblížit se i s lidmi, co jsi celý rok neviděl.

Dárky do pětistovky, kterými zapůsobíte

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(