☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Den matek v Queens

Píše Dominik, 09.05.20

Jak už snad každý náš zákazník ví, zakladatelkou Queens je Sime, která je už sama maminka. Proto jsme neotáleli a na její přání se pokusili udělat radost mamkám lidí z Q týmu.

Vezmeme je k nám do práce, aby viděly, že to není jen o zkoušení stylovejch tenisek, ohákneme do nejnovějších kolekcí a nafotíme s potomkem.

Udělat si čas na mámu, užít si s ní fajn odpoledne, vyfotit se s ní v teniskách a pak to dát na instagram, aby viděly, že jsou pro nás furt cool. Všechno se to podařilo a můžeme dát do světa fotky s mámou našeho grafika Honzy, prodavače Harryho a nakonec i s mojí.

Cílem bylo udělat jim fotku se synem na památku, oháknout, a hlavně jim poděkovat! Za všechny ty roky starostí a hloupostí, které jsme jako děti natropili a ony byly pokaždé silné a zvládly to. Protože mamky jsou nejlepší!

Navíc jako bonus si za fotky mohly vybrat něco z našeho webu, aby nepřišly zkrátka. Ale fotka do rodinného alba je stejně nejvíc.

A abych nezapomněl, vše nejlepší ke dni matek všem mamkám, babičkám a prababičkám!

Den matek v Queens
Den matek v Queens
Den matek v Queens
Den matek v Queens

Den matek v Queens
Den matek v Queens


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(