☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Do kdy objednat vánoční dárky?

Píše R, 29.11.13

Štědrý den se pomalu blíží a proto vám nyní přinášíme i několik praktických informací, týkajících se dodání vašich objednávek, výměn, vrácení zboží atd.

Garantované dodání objednávky přes eshop:

Pokud budete na našem eshopu objednávat vánoční dárky, objednání je potřeba stihnout do následujících termínů.

Pro zákazníky v České republice: do půlnoci 19. prosince 2013

Pro zákazníky na Slovensku: do půlnoci 17. prosince 2013.

U objednávek uskutečněných do těchto termínů garantujeme včasné dodání do Vánoc. Mějte prosím na paměti, že Česká pošta i PPL mívají před Vánocemi delší dobu dodání zásilek. Nenechávejte proto objednávání vánočních dárků na poslední chvíli.

Výměny a vrácení zboží:

Všechno zboží zakoupené v termínu 9. – 24. prosince 2013 na kamenných pobočkách a na eshopu Vám rádi vyměníme za jiné zboží do 7. ledna 2014. U zboží zakoupeného na eshopu platí standardní zákonné právo 14ti dní na vrácení peněz. Zboží zakoupené na eshopu lze vracet či vyměňovat jak na kamenných pobočkách, tak prostřednictvím České pošty zasláním na naši centrálu.

U objednávek přes eshop mimo výše zmiňovaný termín platí standardní zákonné právo o možnosti vrácení zboží do 14ti dnů od převzetí zásilky


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(