BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Do kdy objednat vánoční dárky?

Píše R, 29.11.12

Štědrý den se pomalu blíží a proto vám nyní přinášíme i několik praktických informací, týkajících se dodání vašich objednávek, výměn, vrácení zboží atd.

Garantované dodání objednávky přes eshop:

Pokud budete na našem eshopu objednávat vánoční dárky, objednání je potřeba stihnout do následujících termínů.

Pro zákazníky v České republice: do půlnoci 17. prosince 2012.

Pro zákazníky na Slovensku: do půlnoci 14. prosince 2012.

U objednávek uskutečněných do těchto termínů garantujeme včasné dodání do Vánoc. Mějte prosím na paměti, že Česká pošta i PPL mívají před Vánocemi delší dobu dodání zásilek. Proto nenechávejte objednání vánočních dárků na poslední chvíli.

Výměny a vrácení zboží:

Všechno zboží zakoupené v termínu 10. – 24. prosince 2012 na kamenných pobočkách a na eshopu Vám rádi vyměníme za jiné zboží do 7. ledna 2013. Zboží zakoupené na eshopu lze samozřejmě do daného termínu vrátit a budou vám vráceny peníze. Zboží zakoupené na eshopu lze vracet či vyměňovat jak na kamenných pobočkách, tak prostřednictvím České pošty zasláním na naši centrálu.

U objednávek přes eshop mimo výše zmiňovaný termín platí standardní zákonné právo o možnosti vrácení zboží do 14ti dnů od převzetí zásiky.


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(