☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Dostali jsme holky z Instagramu do postele

Píše Klára, 09.11.17

Tak teď se pohodlně usaď a připrav se na obrovskou nálož krásy. Protože to, co přijde, je hodně unikátní. Máme fakt velkou radost, že se s tebou můžeme podělit o náš nejnovější underwear lookbook. Milovníci fancy krajek, kůže a podvazků rovnou přestávají číst, my totiž fandíme něčemu mnohem sofistikovanějšímu.

Spodní prádlo je bez diskuse naprosto legitimní součást outfitu, i když ve většině případů není vidět. Nikdy ale nevíš, co tě zrovna ten den potká, takže je určitě dobrý být ready. A pánové, taky je to naprosto geniální dárek, to určitě nemusíme připomínat.

Protože máme rádi streetwear, i v téhle oblasti vyznáváme na prvním místě pohodlnost. Hlavně, ať to nikde neřeže a nedělá faldíky. Krásný prádlo, který skvěle padne, dokáže se sebevědomím udělat úplný divy. A že comfy nemůže být sexy? To jsi asi ještě neviděl ty fotky dole.

Záplava ženské krásy, postel a peřiny. Pondělí ještě nikdy nebylo zábavnější. Prádlo od značek jako Calvin Klein, Tommy Hilfiger nebo Stüssy jsme ladili s kousky, co máme rádi. Možná si všimneš basketbalového míče NikeLab x PIGALLE, co má své čestné místo v Queens office, nebo našich oblíbených knížek a časopisů. Ale chápu, že to není jednoduchý, když člověka na fotkách pořád něco rozptyluje.

A kdo že jsou ty naše múzy? Skláníme se před Andreou, Ester, Yen, Kájou, Klárou a Klárkou. Dámy, děkujeme, že jste do toho šly s náma! Za objektivem stál Filip Poreba a backstage pro nás celou dobu dokumentovala Girl with Polaroid, takže se můžete těšit na juicy pokračování. Koncept, styling a produkci má na svědomí nejšikovnější Danča. A nesmíme zapomenout na postel, ve které se to všechno odehrálo. Tisíceré díky Clarion Congress Hotelu Prague za azyl a načechrané polštáře.

Dostali jsme holky z Instagramu do postele Dostali jsme holky z Instagramu do postele Dostali jsme holky z Instagramu do postele Dostali jsme holky z Instagramu do postele Dostali jsme holky z Instagramu do postele Dostali jsme holky z Instagramu do postele Dostali jsme holky z Instagramu do postele Dostali jsme holky z Instagramu do postele Dostali jsme holky z Instagramu do postele Dostali jsme holky z Instagramu do postele Dostali jsme holky z Instagramu do postele Dostali jsme holky z Instagramu do postele Dostali jsme holky z Instagramu do postele

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(