SLEVA minimálně 50 % 🚨 Lacoste, Calvin Klein a Tommy Hilfiger UŠETŘIT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Dvě zásady pro pohodový a dostupný outfit

Píše Anna, 27.07.22

Dneska ráno jsem se jako každý den připravovala na to, v čem vyrazim žít život do krásných ulic Prahy. Práce, obíhačky, kávička a samozřejmě venčení mojí Amy. Long story short, přistihla jsem se u toho, že už mě ty letní outfity moc nebaví. Jak člověk nemůže vrstvit, prostor pro kreativitu se vytrácí a zrovna v mém případě se ho snaží vytlačit nutkání vyhrotit to do lehce zbytečné extravagance. Proto jsem se rozhodla vzít to z opačného konce. Co by měl mít člověk u sebe, aby se vždycky mohl oháknout za 10 vteřin, vždycky to vypadalo dobře a vždycky se v tom hlavně cítil dobře? A vybrala jsem dvě zásady pro pohodový, a hlavně dostupný outfit, který pořídíš na Queensu.

Dvě zásady pro pohodový a dostupný outfit

Queens je sice od hlavy až k patě, ale tentokrát začnu od paty. Je léto a neexistuje žádný jiný roční období, na který by se víc hodily celobílý tenisky. Nebavím se teď úplně o konkrétní modelech. Bílou to prostě nezkazíš. Řekla jsem, že konkrétní modely neřeším - není to ani tak dávno, ale vlastně tu pár doporučení mám. V oblíbenosti se poslední roky na prvním místě drží Converse Chuck 70, není divu. Ne že by Chucks nebyly dostatečně inovativní, ale mám tu i další možnosti. Nejkrásnější tóny bílé a krémové umí dlouhodobě Veja. To jsou tenisky, které jsou ze všech nejudržitelnější, a to nejen z hlediska použitých materiálů, ale i co se týče celkového výrobního procesu. Na tý značce je prostě poznat, že mindset jejich zakladatelů byl od začátku zelený. No a do třetice ti doporučím něco trochu víc "future". Klikni na nejnovější tenisky od adidas, kde najdeš letošní modely Ozelia, ZX 22 Boost, ZX 5K Boost a spoustu dalších. Oproti předchozím dvěma zmíněným je to vystoupení z dnes velmi populární retro zóny, ale za to povedené a estetické. 

Takže to by byla zásada číslo jedna. Bílý sneakers.

Dvě zásady pro pohodový a dostupný outfit

V druhé části se chci pověnovat essentials. Tak říkáme oblečení, které si můžeš vzít ke všemu. Takovýto kdykoliv a kamkoliv. Žádné křiklavé printy nebo loga, prostě jenom hezká barva, dobrý střih a zbytek jsi TY. O tom to taky někdy je - outfit by neměl přehlušit tvojí vlastní osobnost a léto je ideální čas, kdy ji nechat vyniknout - vlastně stejně jako kterékoliv jiné období.

Co jsem koukala, aktuálně je hodně těchhle ideálních essentials online od značky Champion. Mikiny, trička, další mikiny a pár triček k tomu. To ale není zdaleka všechno. Nejvíc ti doporučuju jít do kategorie triček u nás na webu a zaškrtnout barvu, kterou hledáš. A to uzavírá druhou zásadu, kterou je kvalitní zásoba "obyčejných" triček a mikin.

Možná tohle není úplně rocket science, ale cítila jsem nutnost s tebou tyhle rady sdílet. Ty největší rozdíly často totiž udělaj ty nejmenší změny, tak si nech chutnat svůj nový každodenní outfit z Queensu ✌️


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(