Vyber si merch svých oblíbených kapel 🎸 PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Explicit je READY TO RAVE

Píše Dj De, 08.10.19

Od posledního brněnského Explicit eventu se toho stalo hodně – ve spolupráci s Queensem vyšel READY TO RAVE MERCHANDISE, Explicit sound zamířil se svými DJ sety do klubů po celé republice a přehlédnout ho nešlo ani na podzimním Mercedes - Benz Prague Fashion Weeku v rámci Queens x AiM pop upu a Jan Souvenir Shop Party.

Explicit je READY TO RAVE
Explicit je READY TO RAVE

A teď se Explicit vrací do Brna s dalším klubovým eventem - už tenhle pátek 11. října bude Explicit opět v prostorech legendárního ArtBaru. Kromě lokálního zastoupení se za djským pultem během večera představí i Thomas Wirski – spoluzakladatel a kreativní ředitel polské značky MISBHV, kterou si oblíbily celebrity jako Kylie Jenner, Playboi Carti nebo Bloody Osiris.

Vliv východního bloku i rave culture je u MISBHV více než zřejmý, a proto není divu, že Explicit oslovil na další klubový event zrovna Thomase.

Lístky jsou v předprodeji na GoOut a další info najdeš v události na Facebooku. Takže jestli to ještě nemáš v kalendáři, piš si plán na pátek a #BeExplicit.

Explicit je READY TO RAVE
Explicit je READY TO RAVE
Explicit je READY TO RAVE

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(