☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Explicit nachystal mega giveaway!🔥

Píše Klára, 08.05.20

Do klubu se ještě nějakou chvíli nepodíváme, a to bohužel znamená, že podstatná část našeho oblíbeného Explicit eventu má červenou. Brněnský rave collective se ale nefláká a na pozadí tohoto nešťastného stavu chystá comeback v plné parádě.

Než se dočkáme novinek a dalšího eventu, rozhodli se kluci uspořádat giveaway o několik kusů stávajícího merche a k tomu přihodil i unreleased triko! Queens je samozřejmě u toho, protože #6Q2QQ 💚

Zajímá tě, o co se hraje? Dva šťastlivci se můžou těšit na celý pack Explicit triček! Ten obsahuje Raver Tee z naší spolupráce, Videotape Tee ze spolupráce Explicit x Chimpanzo a zmíněné unreleased triko s názvem 50-50 Ravemoji Tee.

Jak už název napovídá, triko je předzvěstí transformace jejich ikonického ravemoji. Původní ravemoji během pauzy prošlo re-designem a jeho vývoj se odráží v potisku nového trika. FYI. nové 50-50 Ravemoji Tee je friends & family release a general releasu se nedočká, takže to znamená, že bude VERY RARE!

Giveaway a kompletní informace najdeš na Instagramu @explicitevent. Určitě to běž zkusit - držíme ti palce!🤞

Zobrazit příspěvek na Instagramu

🤼🚨EXPLICIT GIVEAWAY! Ve spolupráci s našimi partnery jsme dali dohromady giveaway o dva Explicit Raver Packs. Každý pack obsahuje: Unreleased 50-50 Ravemoji Tee Queens Raver Tee Chimpanzo Videotape Tee Stickers Sleduj @explicitevent @queens @chimpanzo.clothing a označ v komentáři několik kamarádů (můžeš komentovat i víckrát, každý komentář s označením se počítá). Vylosujeme 2 výherce, kteří dostanou kompletní Explicit Raver Pack. Vyhlášení bude 25.05.2020 v libovolný čas v IG stories. Good luck!🤼🤝 #BeExplicit #queens #chimpanzo Platí pouze pro CZ/SK. Giveaway není organizován ani sponzorován společností Instagram.

Příspěvek sdílený Explicit (@explicitevent),


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(