☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Fashion Week. Od hlavy až k patě.

Píše Dan, 09.09.17

Mercedes-Benz Prague Fashion Week se prezentuje jako nejdůležitější a nejprestižnější módní akce u nás. Koná se dvakrát do roka (podzim/jaro) a představuje kolekce návrhářů a značek pro nadcházející sezónu. Díky třídennímu maratonu přehlídek i týdennímu oficiálnímu programu je jasné, že opravdu jde o nejdůležitější české módní scény. Nejdůležitější akce rovná se nejdůležitější lidé, nebo ne?

Ani Queens tým nezůstal sedět v koutě, ale vyrazil do víru velkoměsta. Na Štvanici bylo od soboty do pondělí příjemně plno, zamračeno (nejen počasí) a plno diskuze na téma oblečení a trendy. Co si místní i zahraniční hosté oblékli posuď sám níže na fotkách. Za nás se potvrdilo hned několik trendů (o těch zase příště), a taky to, že naše Danča se vyzná a před týdnem to jednoznačně předpověděla od hlavy až k patě.

Za fotky dole pod článkem děkujeme Katce aka @katejoie. Pokud potřebujete fotek víc, koukněte ještě na náš Facebook nebo porovnejte Queens fotky s fotkami od Adama Katze Sindinga, nejpopulárnějšího streetstyle fotografa, který připravil report pro Highsnobiety.

A za půl roku, na jaře, zase ahoj na fashion weeku.

PS: Pokud kašlete na streetstyle, ale chcete vidět co ostatní viděli na přehlídkovém mole, koukněte se.

PPS: Video od The Mag z MBPFW si společně s Domem střihla naše Danča. Koukněte na to, kolik stojí takový outfit na fashion week, a taky jak šlo Danče moderování.

Fashion Week. Od hlavy až k patě. Fashion Week. Od hlavy až k patě. Fashion Week. Od hlavy až k patě. Fashion Week. Od hlavy až k patě. Fashion Week. Od hlavy až k patě. Fashion Week. Od hlavy až k patě. Fashion Week. Od hlavy až k patě. Fashion Week. Od hlavy až k patě. Fashion Week. Od hlavy až k patě. Fashion Week. Od hlavy až k patě. Fashion Week. Od hlavy až k patě. Fashion Week. Od hlavy až k patě. Fashion Week. Od hlavy až k patě. Fashion Week. Od hlavy až k patě. Fashion Week. Od hlavy až k patě. Fashion Week. Od hlavy až k patě. Fashion Week. Od hlavy až k patě. Fashion Week. Od hlavy až k patě. Fashion Week. Od hlavy až k patě. Fashion Week. Od hlavy až k patě. Fashion Week. Od hlavy až k patě. Fashion Week. Od hlavy až k patě. Fashion Week. Od hlavy až k patě. Fashion Week. Od hlavy až k patě. Fashion Week. Od hlavy až k patě. Fashion Week. Od hlavy až k patě. Fashion Week. Od hlavy až k patě. Fashion Week. Od hlavy až k patě.

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(