☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Fresh drop incoming: PREACH

Píše Dominik, 23.03.20

Docela dlouho jsme ti tuhle dobrou zprávu museli tajit, čekání je ale u konce a PREACH je tady! Začni se modlit, abys to stihnul, protože tohle hot zboží se u nás dlouho neohřeje.

PREACH jsme poprvé potkali loni v létě na německém veletrhu Seek v Berlíně, ze kterého se naši buyeři vrátili plní dojmů a radostných zpráv. Slovo dalo slovo, ruka dala ruku a my ti teď v Queensu s velkou slávou představujeme první kolekci z dílny téhle mladé značky, o které ještě hodně uslyšíme.

Fresh drop incoming: PREACH
Fresh drop incoming: PREACH

Label vznikl z touhy po high fashion kouscích, co budou dostupné i bankovním účtům generace Z. Protože hlavně pro mladé lidi streetwear přece je, ne? A za touhle myšlenkou si značka PREACH stojí. Pochází z německých vod a spojuje v sobě tu nej inspiraci z umění, hudby a streetwearu.

Zakládá si na výrazných artových printech a oversized fitech, které se v šatníku skvěle vyjímají a osvěží každý outfit. Jejich cargo pants se sucháčem okolo kotníku a oversized trička s potisky antických soch jsem si zamiloval na první pohled. A ještě jedna třešnička na dortu - na všech PREACH kouskách je jako takovej vtípek pro insidery našitá ručně psaná „sample card“ - kartička, co se dává na vzorky v showroomech.

Fresh drop incoming: PREACH

Ale teď už dost psaní a mrkej radši na fotky. Jooo a nediv se, že naši modelové nemají roušky. Jak jsem na začátku zmínil, PREACH jsme museli nějaký čas držet pod pokličkou, dokud jsme neměli celou kolekci na skladě, a fotky jsou tak pár týdnů staré.

Fresh drop incoming: PREACH
Fresh drop incoming: PREACH

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(