Ahoj, výdejní okénka máme otevřená. Můžeš platit kartou i hotově, tak se stav.💚
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Navigace:

Girls Run the World

Píše Baci, 27. 3. 2019

Na naše první focení prý Péťa vzpomíná s velkou láskou, a tak jsme rádi, že přijala pozvání i na další společné rande. V lookbooku jsme tentokrát zkombinovali značky jako Tommy Hilfiger, adidas Originals a Reebok (kolaborace s Gigi Hadid je mimochodem hodně nedoceněná kolekce, která má holkám rozhodně co nabídnout) a trošku netradičně je doplnili kousky od Urban Classics a Komono.

Modelka: Petra Mácová
Styling: Baci
Foto: Roman

Girls Run the World

TRENDY:

Tenisky Reebok Classic Leather Double W

Tyhle tenisky jsou podle mě skvělý oživení tý nejzákladnější a nejhezčí siluety, co kdy Reebok udělal. Navíc vznikly právě v kolaboraci s ikonou stylu Gigi Hadid a mají platformu, která dělá krásný dlouhý nohy, ale to už tu zaznělo tolikrát, že to snad ani nemusím připomínat:) Bílá i černá varianta je neskutečně cool a každé z nich mají i dvoje tkaničky, ze kterých si můžeš vybrat.

Girls Run the World

adidas Originals Cycling shorts

Že si tenhle trend pořád nedokážeš představit v realitě? Jen počkej, až vysvitne sluníčko. Pak pochopíš, že si miunlý léto Kim Kardashian svým outfitem s cyklistickýma legínama opravdu nedělala legraci. A jak je kombinovat? Skvěle se hodí ke crop topu a podprsence, ale i k prodlouženému triku, košili nebo dlouhému sportovnímu saku.

Girls Run the World

Tommy Hilfiger High Leg Brazilian C/O

Máma mi vždycky opakovala, že je důležitý mít hezký a čistý spodní prádlo. Jako bych jí slyšela: "Co když třeba náhodou omdlíš na přechodu, někdo tě bude zachraňovat, a přitom se ti vyhrne sukně…". Podle mě tím ale hlavně chtěla říct, že nikdy nevíš, co se může stát a kde můžeš skončit (ups), takže dobrý spodní prádlo se vždycky hodí.

Za mě je teda spodní prádlo rozhodně tou nejdůležitější částí outfitu, i když není vidět (pokud sama nechceš, haha). Jakmile jsi v pohodlíčku, můžeš mít na sobě i basic věci od Urban Classics a vypadat v nich jak v outfitu od Diora, protože se tak díky skvělýmu spodnímu prádlu budeš i cítit.

Girls Run the World
Girls Run the World
Girls Run the World

Přečti si ještě něco!

Ups! Váš prohlížeč už něco pamatuje a doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(