☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Girls Run the World

Píše Baci, 27.03.19

Na naše prvnífocení prý Péťa vzpomíná s velkou láskou, a tak jsmerádi, že přijala pozvání i na další společné rande. Vlookbooku jsme tentokrát zkombinovali značky jako Tommy Hilfiger,adidas Originals a Reebok (kolaborace s Gigi Hadid je mimochodemhodně nedoceněná kolekce, která má holkám rozhodně conabídnout) a trošku netradičně je doplnili kousky od UrbanClassics a Komono.

Modelka: Petra Mácová
Styling: Baci
Foto: Roman

Girls Run the World

TRENDY:

Tenisky ReebokClassic Leather Double W

Tyhle tenisky jsou podle mě skvělýoživení tý nejzákladnější a nejhezčí siluety, co kdy Reebokudělal. Navíc vznikly právě v kolaboraci s ikonou stylu GigiHadid a mají platformu, která dělá krásný dlouhý nohy, ale touž tu zaznělo tolikrát, že to snad ani nemusím připomínat:)Bílá i černávarianta je neskutečně cool a každé z nich mají i dvojetkaničky, ze kterých si můžeš vybrat.

Girls Run the World

adidasOriginals Cycling shorts

Že si tenhle trend pořád nedokážešpředstavit v realitě? Jen počkej, až vysvitne sluníčko. Pakpochopíš, že si miunlý léto Kim Kardashian svým outfitem scyklistickýma legínama opravdu nedělala legraci. A jak jekombinovat? Skvěle se hodí ke crop topu a podprsence, ale i kprodlouženému triku, košili nebo dlouhému sportovnímu saku.

Girls Run the World

TommyHilfiger High Leg Brazilian C/O

Máma mi vždycky opakovala, že jedůležitý mít hezký a čistý spodní prádlo. Jako bych jíslyšela: "Co když třeba náhodou omdlíš na přechodu, někdotě bude zachraňovat, a přitom se ti vyhrne sukně…". Podlemě tím ale hlavně chtěla říct, že nikdy nevíš, co se můžestát a kde můžeš skončit (ups), takže dobrý spodní prádlo sevždycky hodí.

Za mě je teda spodní prádlo rozhodnětou nejdůležitější částí outfitu, i když není vidět (pokudsama nechceš, haha). Jakmile jsi v pohodlíčku, můžeš mít nasobě i basic věci od Urban Classics a vypadat v nich jak v outfituod Diora, protože se tak díky skvělýmu spodnímu prádlu budeš icítit.

Girls Run the World
Girls Run the World
Girls Run the World

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(