Ahoj, do pondělí nebudeme na telefonu.📵 Jsme tu pro tebe na messengeru a mailu.💚
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Navigace:

Hip Hop Kemp alert, elo elo!

Píše Radim, 21. 8. 2016

Doufám, že většinu z vás tímto blogem nezastihnu v kocovině po právě uplynulém Hip Hop Kempu, ale vlastně to úplně pochopím a respektuju. I právě proto tento příspěvek píšu už raději v pátek večer, ha!

A u Hip Hop Kempu hned začnu, protože 15. ročník největšího rapového festivalu u nás ve mě zanechal jeden obří zážitek. Ti z vás, kdo tyhle řádky čtou pravidelně, určitě ví, jak moc jsem se těšil na koncert Andersona .Paaka.

A ten mě nadchnul ještě víc, než jsem si doufal. Zatímco standardně potřebují současní emcees playback, half-playback a 2–3 hypemany, .Paak si vystačil pouze s asistencí kapely Free Nationals a celý koncert si odzpíval a odbubnoval kompletně sám. Skvělý! A kdo nebyl, může si dát záznam z německého Splashe, kde Anderson .Paak dal stejný setlist. A i ta závěrečná vyhrávačka Let´s Dance od Davida Bowieho mě bavila.

P.S.: Hej mou, kdybys dal Suede, dal bych ti 10/10.

Patta! O týhle skvělý partě z Amsterodamu jsem tady už taky psal. Ani v hlavním evropském městě weedu se touhle dobou nespí, ale tvrdě maká, což dokazuje zaprvé první podzimní drop vlastního in-house brandu a za druhé informace, že Team Patta brzy otevřou vlastní obchod v Londýně. Hrozně cenim a fandim!

Patta Fall / Winter 2016 lookbook

Hip Hop Kemp alert, elo elo!
Hip Hop Kemp alert, elo elo!
Hip Hop Kemp alert, elo elo!
Hip Hop Kemp alert, elo elo!
Hip Hop Kemp alert, elo elo!
Hip Hop Kemp alert, elo elo!
Hip Hop Kemp alert, elo elo!

A very special moment …It looks like the team is going in for yet another adventure .We have been steady building on our dream with a strong team and a strong following . We in this together..forever in love with this culture…Forever doing it our way…Big up our supporters …big up the haters …Patta got love for all. it's official…

Fotka zveřejněná uživatelem Guillaume Schmidt (@geepatta), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–08–11T14:54:09+0­0:00“>Srp 11, 2016 v 7:54 PDT</time>

All of a sudden fam! Určitě nejsem jedinej, kdo pravidělně sleduje kanál Qiase Omara s názvem QrewKicks. Qias je můj úplně nejoblíbenější sneakers youtuber, jehož série Sneakerheads be like je úplně skvělá. Světový šampiónl unboxingů v pátek nahrál video, díky kterýmu jsem objevil tenhle velice silnej release z kolaborace Asics x Wale x Villa. A víc o tom psát nebudu, protože pak by jste se na následující video nepodívali.

A loučit se s vámi dnes budu tématicky. And-I-am-out.


Přečti si ještě něco!

Ups! Váš prohlížeč už něco pamatuje a doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(