Rozjeď školní rok s létem v (na) zádech 🌞 ZÍSKAT LÉTO
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Hoď tenisky za hlavu. Aspoň na chvíli

Píše Honza, 03.06.22

Odrazovat tě od nošení tenisek mě jen tak neuvidíš, proto je obsah tohohle článku tak trochu unikát. Neříkám, že se mi ty tvoje nelíbí. Jen mi jde o to, že venku je teplo, a stejně tak teplo je i uvnitř - tvým nohám v útrobách tvých tenisek. Proto ať už máš klasický Conversky nebo nejnovější Yeezy, teď je zahoď a vklouzni do pohodlných pantoflí.

Dneska je to hlavně o funkci. Co to umí, ptají se mě prarodiče, když zjistí cenu, kterou jsem zaplatil za svůj nový pár sneakers. Jenže vysvětlovat různými způsoby testovanou superschopnost prodyšnosti, když je venku pětatřicet a nohy se mi stejně potí jako by byly zabalené v péřovce, to trochu postrádá smysl. Nohu musíš v první řadě nechat dýchat.

To ti umožní sandály od německé ikony Birkenstock. Nejen díky revoluční, anatomicky testované a ortopedicky prvotřídně zvládnuté stélce, ale i upravitelnému svršku nebo širokému výběru variant, díky kterému dojdeš přesně k tomu, co ti padne nejlíp. Zároveň je právě online i prémiová kolekce spolupráce Birkenstock x Ader Error. No a nezbývá mi, než ti ještě rozmělnit obavy a připomenout, že Birkenstocky vypadají na noze perfektně. 

Hoď tenisky za hlavu. Aspoň na chvíli

Když je řeč o letních alternativách za tenisky, nemůžu vynechat legendární gumovou nazouvačku Crocs. O jejich znovu se zvyšující relevanci v módních kruzích svědčí i nedávné spolupráce s Post Malonem, návrhářem Salehe Bembury nebo značkou Balenciaga. Velkým ambasadorem Crocs (i když z nepochopitelných důvodů stále neoficiálně) je můj oblíbený YouTuber Vítek z kanálu Vítkův cestopiss. Pokud se chceš přesvědčit o tom, že v Crocsech můžeš v pohodě zdolávat nejvyšší vrcholy Mexika nebo spletité džungle Venezuely, určitě na něj mrkni. No a jestli ti neunikly poslední zprávy, určitě víš o Crocsech, které letos v květnu proběhly celý pražský maraton - v dobrém čase a ve zdraví.

Hoď tenisky za hlavu. Aspoň na chvíli

Na Queensu najdeš i klasické pantofle od spousty jiných značek. Aktuálně třeba od NikeUGG nebo Levi’s. Tak prozkoumej nabídku a zahoď tenisky! Poděkují ti tvoje nohy, tvoje zdraví a také tvůj botník, který díky tvé volbě otevřené obuvi nebude muset žít v oparu lehčí zatuchlosti až do začátku října.


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(