Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Navigace:

INTERGALAKTICKÝ kecy alert!

Píše Radim, 17. 7. 2016

Ahoj, moje jméno je Radim Stezka a vítám vás u nové rubriky INTERGALAKTICKÝ kecy! Každý týden se ve světě tenisek a módy stane spousta věcí. Kanye udělá pop-up s novým merchem, Supreme dropne další část nové kolekce, Palace releasnou kolabo sReebok Classics a DJ Khaled má hromadu klíčů. Ale tohle všechno určitě víte. V tomhle novém seriálu bych rád každou neděli napsal o pár věcech, které mě osobně zaujaly a o kterých si myslím, že by vás mohly zajímat také.

Každý den sleduju spoustu sneaker contentu na Youtube. Jeden z mých oblíbených pořadů je Sneaker shopping with Complex od Complex Magu. Za tímto projektem stojí Joe La Puma, Director of Content Strategy v Complexu a celkově velice zajímavá postava současnýho sneakers světa. Scénář tohoto pořadu je dost jednoduchý – Joe si pozve známou osobnost, zajde s ní do lokálního shopu, povídá si s ní o teniskách a pak svého hosta nechá nakupovat. V aktuálním díle je šéf týmu Dipset aka The Diplomats – Cam´ron. Řeč je samozřejmě o jeho novém signature modelu Reebok Classics Ventilator Supreme x Cam´ron, o tom, v jaké barvě vyjdou na podzim (zkuste hádat) a na závěr si Killa Cam koupí pár (né doslova) tenisek Reebok, protože chce podpořit svůj tým. Doporučuju pak shlédnout také díly sAction Bronsonem, nebo Kevem Hartem!

Dlouhodobě obdivuju aktivity amsterodamského obchodu Patta. Krom toho, že je to totiž obchod s úžasnejma teniskama, tak jako jeden z mála obchodů na světě měli kolabo sNike a samozřejmě i sdalší hromadou značek. Mají vlastní inhouse brand, pořad v rádiu, DJskej Patta Sound System, nebo také běžecký tým – Patta Running Team. A právě Patta Running Team vydali nedávno svojí první kolekci, které dominuje PRT logo a hlavně vlastnost, že je celá kolekce určená pro aktivní trénink. Na co se ale hrozně těším, je kolabo sUmbro. Před pár týdny vyšlo celkem 7 ks fotbalových dresů Patta x Umbro, které šly do dobročinné aukce. Jelikož celá aukce vynesla 3000 euro, bude tahle spolupráce pokračovat a brzy se dočkáme nových colorways těchto dresů. A pevně věřím, že to dopadne lépe, než Patta dres, který dropnul včera. Ten se totiž zas tak moc nepovedl.

Patta Running Team

INTERGALAKTICKÝ kecy alert!
INTERGALAKTICKÝ kecy alert!

Patta x Umbro Football Jersey

INTERGALAKTICKÝ kecy alert!

Patta Football Jersey

INTERGALAKTICKÝ kecy alert!

A jelikož jsem ze starý školy a pravidlo tří, tedy za 3 rohy penalta, uznávám jako nejsvatější pravidlo pouličního fotbalu, i v této rubrice budu psát vždy o třech novinkách. Tou poslední je unboxing tenisek Reebok Classics Leather x Kendrick Lamar. Unboxing je takovou vlastní Youtube disciplínou, která některým youtuberům jde a některým ne. A jestli je někdo král unboxingů, tak je to můj oblíbenec Jacques Slade. Ten dneska nahodil video, jak rozbaluje poslední kolabo mezi Reebok Classics a comptonským rodákem Kendrickem Lamarem. Tak a teď sledujte tu krabici, ve který mu tyhle krásný tenisky přišly. UFFFFF.

I´m out, tak zase za týden!


Přečti si ještě něco!

Ups! Váš prohlížeč už něco pamatuje a doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(