☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

INTERGALAKTICKÝ kecy alert!

Píše Radim, 17.07.16

Ahoj, moje jméno je Radim Stezka a vítám vás u nové rubriky INTERGALAKTICKÝ kecy! Každý týden se ve světě tenisek a módy stane spousta věcí. Kanye udělá pop-up s novým merchem, Supreme dropne další část nové kolekce, Palace releasnou kolabo s Reebok Classics a DJ Khaled má hromadu klíčů. Ale tohle všechno určitě víte. V tomhle novém seriálu bych rád každou neděli napsal o pár věcech, které mě osobně zaujaly a o kterých si myslím, že by vás mohly zajímat také.

Každý den sleduju spoustu sneaker contentu na Youtube. Jeden z mých oblíbených pořadů je Sneaker shopping with Complex od Complex Magu. Za tímto projektem stojí Joe La Puma, Director of Content Strategy v Complexu a celkově velice zajímavá postava současnýho sneakers světa. Scénář tohoto pořadu je dost jednoduchý – Joe si pozve známou osobnost, zajde s ní do lokálního shopu, povídá si s ní o teniskách a pak svého hosta nechá nakupovat. V aktuálním díle je šéf týmu Dipset aka The Diplomats – Cam´ron. Řeč je samozřejmě o jeho novém signature modelu Reebok Classics Ventilator Supreme x Cam´ron, o tom, v jaké barvě vyjdou na podzim (zkuste hádat) a na závěr si Killa Cam koupí pár (né doslova) tenisek Reebok, protože chce podpořit svůj tým. Doporučuju pak shlédnout také díly s Action Bronsonem, nebo Kevem Hartem!

Dlouhodobě obdivuju aktivity amsterodamského obchodu Patta. Krom toho, že je to totiž obchod s úžasnejma teniskama, tak jako jeden z mála obchodů na světě měli kolabo s Nike a samozřejmě i s další hromadou značek. Mají vlastní inhouse brand, pořad v rádiu, DJskej Patta Sound System, nebo také běžecký tým – Patta Running Team. A právě Patta Running Team vydali nedávno svojí první kolekci, které dominuje PRT logo a hlavně vlastnost, že je celá kolekce určená pro aktivní trénink. Na co se ale hrozně těším, je kolabo s Umbro. Před pár týdny vyšlo celkem 7 ks fotbalových dresů Patta x Umbro, které šly do dobročinné aukce. Jelikož celá aukce vynesla 3000 euro, bude tahle spolupráce pokračovat a brzy se dočkáme nových colorways těchto dresů. A pevně věřím, že to dopadne lépe, než Patta dres, který dropnul včera. Ten se totiž zas tak moc nepovedl.

Patta Running Team

INTERGALAKTICKÝ kecy alert!
INTERGALAKTICKÝ kecy alert!

Patta x Umbro Football Jersey

INTERGALAKTICKÝ kecy alert!

Patta Football Jersey

INTERGALAKTICKÝ kecy alert!

A jelikož jsem ze starý školy a pravidlo tří, tedy za 3 rohy penalta, uznávám jako nejsvatější pravidlo pouličního fotbalu, i v této rubrice budu psát vždy o třech novinkách. Tou poslední je unboxing tenisek Reebok Classics Leather x Kendrick Lamar. Unboxing je takovou vlastní Youtube disciplínou, která některým youtuberům jde a některým ne. A jestli je někdo král unboxingů, tak je to můj oblíbenec Jacques Slade. Ten dneska nahodil video, jak rozbaluje poslední kolabo mezi Reebok Classics a comptonským rodákem Kendrickem Lamarem. Tak a teď sledujte tu krabici, ve který mu tyhle krásný tenisky přišly. UFFFFF.

I´m out, tak zase za týden!


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(