☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Jak fitují Edwin jeans?

Píše Radim, 02.05.18

Naše denimová rodina se rozrostla o nový přírůstek – Edwin. A není to žádný nováček v selvedge hře, ale více než 50 let starý brand s původem v Japonsku. Selvedge, Japonsko, denim, rozumíme si? Takže pokud už potřebuješ vyměnit svůj otrhaný pár nezničitelných Levisek a chceš skočit o jeden level výš, Edwin bude velmi vhodná přestupní stanice mezi jeans a selvedge jeans.

Historie značky Edwin se začala psát v roce 1947 v Japonsku. V současnosti má brand headquarters v Evropě a z japonské kultury už jen spíše čerpá, ale nic to nemění na tom, že vibe japonských selvedgových značek mu zůstává. Ale vás už určitě zajímá ta nejpraktičtější informace, který se k novým jeans přímo nabízí – jaké má Edwin střihy a jak to vlastně fituje? Pro zjednodušení celé této záležitosti jsme schválně vybrali pouze 3 základní střihy.

Edwin ED-45 – Loose Tapered
Zlatá střední cesta. Střih spíše užšího charakteru, který se směrem od stehen k lýtkům zužuje. Zakončení nohavic tak nabízí různé možnosti – nechat na volnoběh, ohrnout jednou, dvakrát, nebo zarolovat na oblíbený teniskový pin-roll.
Radim doporučuje: Edwin ED-45 sandpiper repair wash + 2× ohrnout

Jak fitují Edwin jeans?
Jak fitují Edwin jeans?
Jak fitují Edwin jeans?

Edwin ED – 55 – Regular Tapered
Jeans, které osobně řadím do imaginární kategorie „OG sneakerhead“. Podobně se zužující střih, jako 45ky, ale v širším podání. Ideální pro ty z vás, kteří máte hrozně vysportovaná stehna a úzké jeans prostě přes nohy nepřetáhnete.
Radim doporučuje: Edwin ED – 55 dark stone dot + 2 – 3× ohrnout

Jak fitují Edwin jeans?
Jak fitují Edwin jeans?
Jak fitují Edwin jeans?

Edwin ED – 85 – Slim Tapered
Nejužší jeans z naší aktulní nabídky od značky Edwin. Klasický úzký střih, ideální pro ty, co mají hubenější nohy, či mají prostě rádi úzké jeans. Rolovat ani není potřeba.
Radim doporučuje: Edwin ED – 85 mineral wash bez ohrnutí

Jak fitují Edwin jeans?
Jak fitují Edwin jeans?
Jak fitují Edwin jeans?

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(