Ahoj, výdejní okénka máme otevřená. Můžeš platit kartou i hotově, tak se stav.💚
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Navigace:

Jak fitují Edwin jeans?

Píše Radim, 2. 5. 2018

Naše denimová rodina se rozrostla o nový přírůstek – Edwin. A není to žádný nováček v selvedge hře, ale více než 50 let starý brand s původem v Japonsku. Selvedge, Japonsko, denim, rozumíme si? Takže pokud už potřebuješ vyměnit svůj otrhaný pár nezničitelných Levisek a chceš skočit o jeden level výš, Edwin bude velmi vhodná přestupní stanice mezi jeans a selvedge jeans.

Historie značky Edwin se začala psát v roce 1947 v Japonsku. V současnosti má brand headquarters v Evropě a z japonské kultury už jen spíše čerpá, ale nic to nemění na tom, že vibe japonských selvedgových značek mu zůstává. Ale vás už určitě zajímá ta nejpraktičtější informace, který se k novým jeans přímo nabízí – jaké má Edwin střihy a jak to vlastně fituje? Pro zjednodušení celé této záležitosti jsme schválně vybrali pouze 3 základní střihy.

Edwin ED-45 – Loose Tapered
Zlatá střední cesta. Střih spíše užšího charakteru, který se směrem od stehen k lýtkům zužuje. Zakončení nohavic tak nabízí různé možnosti – nechat na volnoběh, ohrnout jednou, dvakrát, nebo zarolovat na oblíbený teniskový pin-roll.
Radim doporučuje: Edwin ED-45 sandpiper repair wash + 2× ohrnout

Jak fitují Edwin jeans?
Jak fitují Edwin jeans?
Jak fitují Edwin jeans?

Edwin ED – 55 – Regular Tapered
Jeans, které osobně řadím do imaginární kategorie „OG sneakerhead“. Podobně se zužující střih, jako 45ky, ale v širším podání. Ideální pro ty z vás, kteří máte hrozně vysportovaná stehna a úzké jeans prostě přes nohy nepřetáhnete.
Radim doporučuje: Edwin ED – 55 dark stone dot + 2 – 3× ohrnout

Jak fitují Edwin jeans?
Jak fitují Edwin jeans?
Jak fitují Edwin jeans?

Edwin ED – 85 – Slim Tapered
Nejužší jeans z naší aktulní nabídky od značky Edwin. Klasický úzký střih, ideální pro ty, co mají hubenější nohy, či mají prostě rádi úzké jeans. Rolovat ani není potřeba.
Radim doporučuje: Edwin ED – 85 mineral wash bez ohrnutí

Jak fitují Edwin jeans?
Jak fitují Edwin jeans?
Jak fitují Edwin jeans?

Přečti si ještě něco!

Ups! Váš prohlížeč už něco pamatuje a doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(