☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Jak jsem se zamiloval do Vans Old Skool

Píše Dan K., 09.05.18

Když jsem před osmi lety začal vnímat svět tenisek kolem sebe, nikdy by mě nenapadlo, že se zblázním právě do těch nejvíc basic tenisek.

Samozřejmě jsem na začátku chtěl sbírat všechny ty Jordany, Air Max 1, Yeezy (tehdá ještě u Nike) a tak. Čím víc se ale moje sbírka zvětšovala, tím víc jsem zjišťoval, co všechno mi nesedí… až jsem narazil na jeden pár tenisek Vans ve slevě a láska byla na světě. Dneska mám sedm párů Old Skoolů, a tím rozhodně nekončím. Dokonce jsem si je nechal vytetovat, protože jsem v nich prošlapal půlku Evropy.

V dnešní době skoro neexistuje, aby se člověk prošel po ulici a nevšiml si minimálně deseti párů klasických černých Vans Old Skool. Příznivá je hlavně jejich cena. Odvíjí se od použitých materiálů a začíná na krásných 1690 Kč. Takže si člověk místo jednoho páru tenisek za pětku koupí troje Old Skooly v různých barevných kombinacích a hned má slušnou rotaci bot.

Vansky nosí vlastně úplně všichni: ASAP Rocky, Tyler the Creator, G Eazy, Julia Roberts…jsou prostě ikonický. Můžeš si k nim vzít cokoliv a vždycky budou vypadat dobře. Ať už jsou to normální černobílý, případně kostkovaný Vansky, anebo kolaborace se Supreme, The North Face nebo Patta. Nikdy neuděláš krok vedle.

Co by tě u tenisek Vans mohlo překvapit? Ze začátku si bohužel musíš zvyknout na lehkej diskomfort. Tyhle skvělý tenisky se totiž pohodlností rozhodně nemůžou rovnat Boostu nebo vzduchový bublině. Existují ale i modely s technologií UltraCush, což celou situaci vylepšuje. Občas se taky stává, že se jim po intenzivnějším nošení rozlepí podrážka. Pokud ale člověk obouvá jeden pár pořád dokola, tak s tím prostě musí počítat. Zbouraný Vansky ale naštěstí často vypadaj líp než nový, takže je to vlastně plus.

A teď už k mojí sbírce. Všechny moje oblíbený páry v akci nafotil Max. Zajímá tě, co mám ještě v botníku? Sleduj mě tady.

Jak jsem se zamiloval do Vans Old Skool Jak jsem se zamiloval do Vans Old Skool Jak jsem se zamiloval do Vans Old Skool Jak jsem se zamiloval do Vans Old Skool Jak jsem se zamiloval do Vans Old Skool

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(