BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Jak nejlépe sbalit tenisky na cesty alert!

Píše Radim, 15.01.17

Uplynulý týden se ve světě módy a sneakers točil okolo fashion weeků, Suptempos, kolaborací Nike s CDG, nebo A-COLD-WALL*, ale jak jistě víte, tahle rubrika o podobných headlines není, protože jste je už všichni viděli / četli. A tak se pojďme podívat, co jiného se za poslední týden událo. Teda skoro.

Protože jako první tu nemám žádnou novinku, ale spíš něco z archivu. Před pár týdny totiž vyšel na GQ zajímavý rozhovor s Carlo Rivettim, CEO italské značky Stone Island, která momentálně prožívá obrovský boom.

Ležel mi v záložkách už hodně dlouho, ale nyní jsem se k němu konečně dostal a musím ho sdílet dál. O tom, jak si Stone Island adoptovala subkultura hooligans ve Velké Británii, o vstupu na americký trh a také o tom, proč Stone Island nevyrábí dámské oblečení.

Jak nejlépe sbalit tenisky na cesty alert!

Když už jsem na začátku zmiňoval fashion weeks, které se teď týden co týden střídají napříč hlavními městy módy, náš tým samozřejmě nezůstává pozadu a chystá se příští týden do Berlína a Paříže.

Do hlavního města Francie se osobně těším ještě o něco víc, jak do Berlína a to především z jediného důvodu. Round Two pop-up store! O Round Two jsem psal zrovna minulý týden ohledně jejich pop-upu v New Yorku a tak se na pařížšskou zastávku moc těšim. A letenky nejsou úplně drahé, tohle bude mnohem větší zábava, než Supreme drop, takže se zamyslete nad rychlým výletem. Třeba se potkáme.

Jak nejlépe sbalit tenisky na cesty alert!

A na závěr si tady udělám takový malý průzkum. Ocenili byste cestovaní zavazadla, která jsou jako na míru dělaná pro sneakers? Na instagramu Jona Wexlera jsem totiž včera narazil na tuhle skvělou tašku od Private Label NYC a mám pocit, že jí NUTNĚ POTŘEBUJU.

Jak nejlépe sbalit tenisky na cesty alert!

Příští týden pozorně sledujte naše Instagram stories, jak jsem již zmiňoval, vezme vás do Berlína a Paříže a nejenom to. Tak zase za týden!


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(