☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Jak si vybavit pokoj, když jsi milovník tenisek

Píše Dan, 12.07.18

Doma trávíme spoustu času, tak proč si pořádně nevyšperkovat svůj pokoj a nedat mu trochu osobitosti. Podle interiéru poznáš člověka, a tak jsem dal dohromady pár rad, co ti ho vylepší, pokud jsi milovník módy a tenisek jako já.

Zdi jsou skvělej, často nevyužitej prostor. Místnost krásně oživí nějakej obraz s motivem toho, co máš rád – jako třeba tyhle krásný kousky od malejmates. Další věc, která vypadá skvěle na zdi, je skejtová deska, ať už oježděná, nebo nová.

Výstavka bot. Jakmile máš třeba deset párů Jordan 1, který mají všechny stejný krabice, tak se jich nikdy nedohledáš a budeš všude chodit pozdě. Jedna možnost jsou průhledné boxy na tenisky, druhá pak třeba tahle super polička z Ikey, který mám doma hned tři. Občas to ale chce vystavený boty vyčistit, aby se na nich neusazoval prach.

To samý jako pro boty podle mě platí i pro oblečení, takže si rozhodně pořiď nejakej šikovnej štendr a pěkný dřevěný ramínka. Já jsem úchyl a potřebuju to mít všechno vždycky srovnaný podle barev, to pak vypadá naprosto skvěle!

Zeleň. Nikdy jsem si nemyslel, že tohle řeknu, ale jakmile jsem si dal rostlinku do pokoje, hned jakoby ožil. A pokud se nedokážeš starat o klasickou kytku, doporučuju mini kaktus. Je to ta nejroztomilejší věc, co si do bytu můžeš pořídit, a je vážně nenáročnej. Jen ať není na nočním stolku – mluvím z vlastní zkušenosti.

Jak si vybavit pokoj, když jsi milovník tenisek
Jak si vybavit pokoj, když jsi milovník tenisek
Jak si vybavit pokoj, když jsi milovník tenisek
Jak si vybavit pokoj, když jsi milovník tenisek

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(