Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Jak vrátit nepadnoucí vánoční dárky

Píše Klára, 25.12.20

Nakoupil jsi v Queensu dárky pro celou rodinu a neodhadl jsi velikosti? Nebo jsi našel pod stromečkem nepadnoucího měkkouše a chceš místo něj něco jinýho? Není problém, všechno můžeš bez udání důvodu vrátit do 30 dní od zakoupení a my ti pošleme peníze zpátky na účet.

Jak na to, když jsou obchody podle rozhodnutí vlády minimálně do 10. ledna zavřený? Žádnej strach, v Praze, Brně i Ostravě máme do 30. prosince otevřený výdejní okýnko, kde se můžeš v pracovní době zastavit a vyzvednout, vrátit nebo reklamovat svoje objednávky.

Chceš to radši udělat z pohodlí domova? Stačí vyplnit tenhle easy formulář a poslat nám kousek na vrácení na adresu naší centrály v Ostravě. Objednával jsi ze Slovenska? Potom posílej na slovenský P.O. Box (Queens Store s.r.o., P.O. Box 84, 022 01 Čadca), ale jenom poštou, protože kurýr jiné společnosti nám tam balíček nedoručí.

Všechno zboží prosím vracej čisté, nenošené, neprané a v originálním balení nebo krabici. Jedině tak může udělat radost někomu dalšímu. Na zpracování vratky máme 14 dní od doručení balíčku na centrálu, děláme ale všechno pro to, abychom ti peníze vrátili co nejdřív.


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(