☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Jak zůstat doma: Positive vibes only vol.1

Píše Beáta, 17.03.20

Takhle sis jaro asi nepřestavoval, co? My taky ne, ale naštěstí existuje spousta skvělých věcí, co se dají dělat doma. Na našem blogu pro tebe chystáme každý den něco nového, ale než s tím začneme , mám tu pro tebe pár na začátek ještě bodů, který bys neměl přeskočit, protože jsou v současný době neskutečně důležitý. Tak jdeme na to.Ven jedině s rouškou

Každej superhrdina má roušku. A naší schopností teď bude nepřenášet vir. Jestli s ní máš problém a vadí ti zvědavý pohledy, tak si představ, jak by v MHD koukali na Batmana. Myslím, že by to bylo dost podobný. Na internetu je spoustu návodů, jak si ji vyrobit. Jeden najdeš třeba tady.

Neoperuj bez umytí

Na sál bys taky přeci nešel bez důkladně umytých a vydesinfikovaných rukou. Tak nechoď ani ke klávesnici. Jedno umytí ti teď ušetří spoustu starostí, a navíc konečně zúročíš všechny ty nakoukaný díly Chirurgů a Ordinace v růžové zahradě.

Jak zůstat doma: Positive vibes only vol.1

Udělej si seznam

Než vyrazíš na nákup, sepiš si, co reálně potřebuješ. Zní to jako banalita, ale když to neuděláš, přitáhneš si domů spoustu jídla, který ani nechceš, jak pomalu odchází do věčných lovišť. Třeba u banánů se to stává pravidelně. Polič si na věci jako uchošťoury, vlhčený ubrousky, kondomy nebo pytle do koše. Ty se ti budou hodit. A co se týče jídla, náš fotograf JAKO ti už sepisuje top recepty pro kuchaře, co neumí vařit. Promiň, Kubo😊

Jak zůstat doma: Positive vibes only vol.1

Uklízej

Zní to jako blbost, ale víš, kolik bakterií je na takový klice, nebo ovladači na telku? Virusnevirus jednou za čas je dobrý pořádně vygruntovat. Kromě vytírání můžeš ještě umýt okna, uklidit si skříň, vyčistit si oblíbený tenisky. Návod, jak na to, najdeš tady. A když už jsem u uklízení, jak dlouho sis nečistil komp? Zabiješ tím čas a budeš se cítit skvěle. Věř mi.

Jak zůstat doma: Positive vibes only vol.1

Rozvrhni čas

Jestli karanténa k něčemu svádí, tak je lenost, a to přece nechceš. Ráno proto nastartuj normálně. Nasnídej se, převlíkni a zasedni ke kompu. U lidí na home office je to snadný, a navíc fér k zaměstnavatelům. A jestli studuješ? Netoužíš se z toho přece na konci karantény zbláznit, tak začni s resty už teď. Pokud žádný nemáš, udělej něco pro sebe. Vyšperkuj si socky, pracuj na vlastním projektu, uč se nový jazyk. Pak mrkni na zprávy.

No a co je důležitý, zacvič si! Jestli je nadbytek času na něco dobrý, tak na to, že máme konečně prostor vypotit vánoční sixšpek. Třeba já doufám, že budu mít za měsíc ostrý svaly a lá Henry Cavill, který mi budou prořezávat Northfejsku. Nebo aspoň dostatek peněz, abych si podobný koupila.

Jak zůstat doma: Positive vibes only vol.1

Přidaná hodnota

A až budeš mít všechno splněný, tak mrkni na náš blog. Na každý den pro tebe chystáme něco nového, aby ses doma nenudil. Jedou to bude podcast a jindy zase…no nechám si to zatím pro sebe, přece si hned nevystřílím všechny náboje. Ale počítej s tím, že tam bude vždycky něco nového. Tak zůstaň na pozitivní vlně a neboj, jsme v tom spolu a zvládneme to. Hlavně  buď doma.


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(