💚 Letní výprodej – až 70 % OFF.🔥
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Navigace:

Jamajská reggae/dancehallová superstar Mr. Vegas přijede 19. listopadu poprvé do Prahy!

Píše R, 8. 11. 2012

Tento hitmaker patří do první ligy karibské scény už druhou dekádu a specielně v posledních několika letech skóruje jedním hitem za druhým. Je to nejen dancehallový entertainer, ale také vynikající skladatel a zpěvák s velkým rozsahem. Vzpomeňme alespoň hity „Heads High“, „Nike Air“, „I am Blessed“, „Bruk It Out“, „Gallis“, „Hot Wuk“, „Tek Weh Yuhself“ nebo třeba kontroverzní „Daggering“.

Nezapomeňme také na Vegasovo velké letošní dvojalbum SWEET JAMAICA, kde se představuje nejen rychlejšími kousky, ale s radostí si zazpíval i do reggae nebo rocksteady. Na této desce se objevují i vzácní hosté, jako jsou Nadine Sutherland, Shaggy, Luciano nebo Josey Wales. K stejnojmennému singlu „Sweet Jamaica“, který se stal oficiální hymnou 50 let jamajské nezávislosti, navíc vznikla i speciální verze, v které si Vegasův hit s chutí podalo hned 17 dalších velkých hlasů Jamajky, jako jsou Marcia Griffiths, Freddie McGregor, Barrington Levy, Shaggy, Beenie Man nebo třeba pánové z kvarteta T.O.K.

Z dalších velkých jmen, s kterými Mr. Vegas spolupracoval, bychom neměli zapomenout na velký hit „Hot Gyal Today“, který provařil tehdy ještě nepříliš známého Seana Paula, a nebo pecku „Bad Man nuh Flee“, což je duet Mr. Vegase s Beenie Manem, který okouzlil Prahu loni v prosinci. Berte tento chystaný koncert jako volné pokračování tohoto top-a-di-top dancehallového mejdanu v pražském Lucerna Music Baru.

Vstupenky jsou k dostání ve všech předprodejích (nejlevněji klasicky na pokladně klubu a online přes www.musicbar.cz) za 500Kč, na místě bude vstup 600Kč. Vstupenky na původně anoncovaný koncert Queen Ifrica, která žel zrušila své turné, zůstávají v platnosti na tuto akci, případně je můžete vrátit v místě zakoupení.

19.11.2012 od 20h

LUCERNA MUSIC BAR, PRAHA 1

WWW.MUSICBAR.CZ / WWW.JAHMUSIC.NET / WWW.MRVEGAS.COM

MR. VEGAS & DUB AKOM BAND

support: DJ DAMALISTIK + ROCCAFLEX CREW

Jamajská reggae/dancehallová superstar Mr. Vegas přijede 19. listopadu poprvé do Prahy!

Přečti si ještě něco!

Ups! Váš prohlížeč už něco pamatuje a doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(